Pradžia > Aidan Quinn, Alex Pettyfer, Emma Roberts, Juno Temple, Natasha Richardson, Nick Moore > 559> Wild Child / Pasiutusi mergiotė

559> Wild Child / Pasiutusi mergiotė


wild_child02Nieko negaliu sau padaryti – niekaip negaliu išaugti iš komedijų, kurių veiksmas vyksta mokyklose, koledžuose ar kitose mokymo įstaigose. Ir šiandien, užbaigusi šią žiūrėti, užsinorėjau dar vienos, tik reikia atrasti nematytų.

Wild Child – tai filmas apie Popę, kuri dėl savo nesutramdomo elgesio išsiunčiama į Angliją, mergaičių internatą (man niekuomet žodis ,,internatas“ nesisiejo su niekuo maloniu iki šiol). Čia visos moksleivės protingos, privalančios dėvėti uniformas ir gerai elgtis, todėl išpaikintai Popei tai atrodo košmaras. Tad tiek ji, tiek jos kambariokės sugalvoja planą, kaip jai palikti šią vietą.

Popę vaidina Emma Roberts, kitas merginas – gal kiek mažiau žinomos aktorės, bet viena kita pavardė lyg ir užkliūva už akių kaip jau kažkur girdėta. Ir, nors rodomas mergaičių internatas, nors vienas vaikinas, aišku, tikrai sukiosis. Viskas daugiau mažiau nuspėjama, bet čia tai net ir nelabai svarbu, tiesiog atsipalaidavau ir mėgavausi filmu.

Apskritai, tikriausiai priežastis, dėl kurios juos vis dar mėgstu, yra ta, kad jie atrodo visai nuoširdūs (nors ir erzina dažniausiai gale esantys prisipažinimai : ,,kokia aš buvau kvailė, o jūs kokie nuostabūs“, bet jie būna daugelyje komedijų), paprasti ir mieli, jokių kvailų ir nejuokingų apie antrą galą juokelių, viskas tiesiog rodoma taip, kaip yra, su kone privalomais siužetiniais vingiais, pabaiga – gal kiek nykoka, bet ir vėlgi, ko gi daugiau tikėtis? Na, ir Wild Child man pasirodė netgi viena geresnių ,,mokyklinių“ komedijų. Tiesiog personažai nebuvo erzinantys, ne taip jau stipriai viskas perdėta kaip kai kada padaro.

Rekomenduoju… Na, daugiau paauglėms, ar tiesiog mėgstantiems tokio tipo filmus.

7/10

Rež.: Nick Moore, vaidina: Emma Roberts, Juno Temple, Aidan Quinn, Natasha Richardson, Alex Pettyfer, 2008 m., JAV, 98 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: