Pradžia > Arielle Kebbel, Ashanti, Betty Thomas, Brittany Snow, Jesse Metcalfe, Penn Badgley, Sophia Bush > 600> John Tucker Must Die / Džonui Takeriui – mirtis !

600> John Tucker Must Die / Džonui Takeriui – mirtis !


John-Tucker-Must-Die-stills-arielle-kebbel-2152498-2560-1690Na ką gi, po ilgokų paieškų suradau dar vieną paauglišką mokyklinę komediją. Ir dar kartą nenusivyliau! Džonas Takeris – mokyklos populiariausias vaikinas, krepšinio komandos kapitonas, širdžių ėdikas. Po to, kai jis vienu metu draugavo su trimis merginomis ir šios išsiaiškino tai, tapo pasmerktas, kadangi buvusiosios nusprendė jam atkeršyti. O prie jų prisidėjo visą šią ,,dramą“ iš šalies tik stebėjusi Keitė, kuri ir tampa pagrindiniu keršto įrankiu.

Pradžioje kažkaip skeptiškai žiūrėjau, bet vos pamačiau, kad jame vaidina Brittany Snow, apsiraminau, kadangi ji – labai miela visur ir neįsivaizduočiau jos kokiame nors itin kvailame filme. Aišku, kvailumas skirtingai matuojamas, bet šioje komedijoje labiau vyrauja ne kvailumas, o paprasčiausias banalumas, kurio taip pilna visur. Taigi, dar kartą pateikiama istorija, kurią kaip ir girdėjome daug kartų, bet, kita vertus, šįsyk truputį įdomiau, kadangi viskas daroma dėl keršto. Ir būtent todėl pradžia sudomina. Kuo toliau, tuo viskas suvienodėja su kitais romantiniais filmais, tad visumoje kaip ir nebeišsiskiria iš kitų. Bet vis vien pasiliks atminty kaip vienas tų mielų filmų. Persūdytų momentų yra šiek tiek, bet viską atperka personažai, kurie neerzina, kelia šypsnį. Laikas visiškai neprailgo, palyginus su kokiu The Vampire Diaries, kurį dabar žiūriu tik persirašinėdama kursiokių užrašus ar užsiiminėdama kita veikla, tai šis kur kas geriau ir tikrai negalėčiau ko nors papildomai daryti, nes vis vien žiūrėčiau į ekraną. Na, nieko ten ypatingo nėra, bet vis vien smagus filmas, priverčiantis nuoširdžiai nusijuokti. Toks mergaitiškas, paprastas ir nuspėjamas, tinkamas, kai norisi ko nors lengvo.

6/10

Rež.: Betty Thomas, vaidina: Jesse Metcalfe, Ashanti, Arielle Kebbel, Brittany Snow, Sophia Bush, Penn Badgley, 2006 m., JAV, Kanada, 89 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: