Pradžia > Amanda Bynes, Joe Nussbaum, Matt Long, Samm Levine, Sara Paxton > 601> Sydney White / Sidnė Vait

601> Sydney White / Sidnė Vait


sydneywhitepic6Šiandien prisiminiau, kad Amanda Bynes, kuri, deja, pastaruoju metu bulvarinėje spaudoje dažniau pasirodo nei naujuose kino projektuose, yra vaidinusi ne viename paaugliškame filme, tad pagalvojau, kad gi reikia pasižiūrėti ką nors. Anotacija sakė, kad tai – moderni Snieguolės pasakos interpretacija, kas skamba visai neblogai, tačiau šioje vietoje tai ir baigiasi, nes ryškesnė sąsaja tik vienoje vietoje, o kad kiekvieną posūkį kaip nors ,,pritempti“ iki panašumų į minėtą pasaką, galima tik gerai pamąsčius.

Siužetas – eilinis. Mergina atvyksta į koledžą. Iš pradžių ji nori pritapti prie populiariųjų merginų, bet tik kai skaudžiai nuo to nukenčia, susidraugauja su vietos nevykėliais, kurie pasirodo besantys kuo tikriausiai draugai.

Jau nebe pirmą kartą norisi pasakyti: kodėl pagrindiniai veikėjai turi būtinai būti praradę kažkurį (ar abu) iš tėvų??????? Ar čia atseit ,,kokie jie nelaimingi ir nuskriausti, koks jų gyvenimas buvo blogas“ ? Nes tai jau ima nervinti, ypač, kai jau kelintame filme iš eilės taip yra. Tad nori nenori imi pastebėti tai, ko galbūt kitu atveju ir nelabai į galvą imčiau. Aišku, tų klišių sočiai tiek šiame, tiek prieš tai žiūrėtuose filmuose, bet tiesiog numoju ranka, vis dėlto, rinkdamasi tokius filmus nieko kito ir nenoriu.

Ganėtinai smagus filmas, vietose net žandus ėmė skaudėti dėl juoko. Tie geek’ai visai mieli, vis įdomiau žiūrėti į juos nei į kvailas tuščias blondines, kurios suštampuotos kiekviename filme taip pat. Dėl Sidnės Vait tikrųjų pažiūrų galima būtų ir pasiginčyti, mat gyvenime nedėvėjusi sijonų ir turėjusi vos vieną galiausiai ji pradėjo gan dažnai su jais vaikščioti. Keičiasi mąstymas? Ir ne tik šioje vietoje. Bet vis dėlto ji išlieka miela ir tai kone svarbiausia. Šiaip jau tiek jau minėtųjų blondinių, tiek pagrindinio berniuko charakteriai nykūs ir visiškai neatskleisti, o man taip to norėjosi. Gal šiam kartui jau jaučiuosi soti nuo tokių komedijų, tad ir norisi kabinėtis prie to, dėl ko prieš tai neimdavau į galvą. Į pabaigą krito į akis tokios gan perspaustos vietos, bet visumoje mielas filmas, tikėjausi nei mažiau, nei daugiau, tad viskas kaip ir vietoje..

O dabar belaukit, ką kitąsyk sumąstysiu pažiūrėti.

6/10

Rež.: Joe Nussbaum, vaidina: Amanda Bynes, Sara Paxton, Samm Levine, Matt Long, 2007 m., JAV, 108 min

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: