607> Rescue Dawn


Rescue-Dawn-2006Tai biografinė drama apie Jungtinių valstijų pilotą, kurio lėktuvas pašaunamas per misiją Laose Vietnamo karo metu.

Ir, tiesą pasakius, šį kartą sunku man ką nors parašyti. Šiaip jau tema – įdomi ir verta dėmesio tų, kurie mėgsta išgyvenimo dramas. Visas filmas daugiau ar mažiau įtraukė, taip ir norėjosi sužinoti, tai kaip viskas pasisuks, galop, kaip baigsis, nors kažkiek ir nuspėjau (kitu atveju būčiau prisikabinusi prie nelogiškumo, kuris dažnai visokiuose ,,paremti tikrais įvykiais“ mane erzina, tad viskas čia bus gerai ir kabinėtis neteko). Daugybė žalumos, kuri man taip patinka, trauks tikriausiai kiekvieno akį. Aktorių vaidyba – puiki. Ne tik Ch. Bale atliko gerą darbą (jo vaidinamo charakterio dinamiškumas ir energingumas negali nežavėti), bet ir Steve Zahn, kuris sukels susidomėjimą nuo pat pradžių. Tai filmas – apie tikėjimą, viltį, apie tai, kad žmogus žmogui vilkas yra, o karas – beprasmybė. Žiaurių vaizdų yra keletas, nors asmeniškai man įsiminė šlykščios scenos –  kai valgė lervas ir kai iš kūno dėles traukiojo. Kalbant apie pabaigą, tai ji kiek pompastiška pasirodė, na, bet tegul.

Buvo įdomu, vietomis negalėdavau akių atitraukti, bet vis dėlto, man kažko trūko… Kažko, kas neleistų apie į jį užmiršti ir dar ilgai galvoti apie jo turinį..

7/10

Rež.: Werner Herzog, vaidina: Christian Bale, Steve Zahn, Zach Grenier, 2006 m., JAV, Liuksemburgas, 126 min

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: