Pradžia > Aaron Eckhart, Adam Brody, Cameron Bright, Jason Reitman, Katie Holmes > 631> Thank You For Smoking / Ačiū, kad rūkot!

631> Thank You For Smoking / Ačiū, kad rūkot!


ThankYouForSmoking1Tai satyrinė komedija apie Niką Neilorą – tabako pramonės lobistą. Jo užduotis: agituoti rūkymą, kai visa visuomenė mano, kad tai – didžiausias blogis, kasmet pražudantis tūkstančius žmonių. Nikas mėgaujasi savo darbu ir iš, rodos, beviltiškiausių situacijų išsisuka taip, kad ne vienas galėtų pavydėti.

Tiek filmo siužetas, tiek jį lydintys žmonių, kurie jau peržiūrėjo jį, komentarai žadėjo puikų laiko praleidimą. Tikėjausi išties nemažai iš jo: jei ne įdomios minties, tai bent jau gardžiai pasijuokti. Tačiau ar nuotaika ne ta, ar jis manęs išties neužkabino, bet nusijuokiau gal tik vieną kartą. Nors gerai pagalvojus, tų momentų, kurie ne vieną prajuokintų (ir tikriausiai prajuokina) buvo ganėtinai daug, vien jau pagrindinio personažo charizma ir gebėjimas išsisukti iš sunkiausios padėties turėtų sukelti nemažai juoko. Ką jau kalbėti apie pačią idėją, kad net ir didžiausią blogį galima pateikti kaip naudingiausią ir geriausią dalyką. Argi ne linksma, kai jums rimčiausiu veidu aiškina, kad rūkymas yra gerai ir netgi atranda priežastis, dėl kurių tai yra gerai? Man labai patiko ir Niko sūnus, kuriam tėtis – didžiausias autoritetas, o kas svarbiausia – iš jo mokėsi to, kas yra naudingiausia: klausydamasis kalbų apie rūkymo naudą jis nesumąsto pavyzdžiui išbandyti parūkyti, vaikui įdomiausia – tėčio iškalba bei mokėjimas šnekėti pagrįstai ir įtaigiai. O ši vyriškio savybė žavi. Manau, kiekvienas norėtų turėti tokį gabumą.

Tai vat… Aš tikiu, kad daug kam šis filmas patiko. Gal net vienas geriausių. Ir pati pliusų tarsi nemažai randu. Bet vis vien lieku pozicijoje, kad man tai buvo nuobodokas ir neišlaikantis dėmesio filmas. 5/10

Rež.: Jason Reitman, vaidina: Aaron Eckhart, Cameron Bright, Katie Holmes, Adam Brody, 2005 m., JAV, 92 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: