Pradžia > Bill Nighy, Domhnall Gleeson, Rachel McAdams, Richard Curtis > 651> About Time / Laiko tiltas

651> About Time / Laiko tiltas


AboutTime_Social_Website_Shareables_Desktop_DadandTimTai Richard Curtis, režisavusio tokius filmus kaip The Boat That Rocked ir Love Actually, naujausias darbas. Pradžioje, tiesą pasakius, nebuvau optimistiškai nusiteikusi šio filmo atžvilgiu: ypač į akį krito pagrindinį vaidmenį atlikusi Rachel McAdams, kuri turi keliaujantį laiku vyrą jau berods trečią sykį, tad natūraliai kyla klausimas: kiek galima? Tačiau po kino juostos pasirodymo pasirodė gan nemažai gerų atsiliepimų, tad nesusilaikiau.

Būdamas 21-erių Timas sužino iš tėvo, kad gali keliauti laiku. Jis gali sugrįžti į praeitį ir taip pakeisti būsimus įvykius kita linkme. O netrukus jo gyvenimas pasikeičia, kai į sutinka Merę.

Lyginant su pavyzdžiui, The Time Traveler’s Wife, mano nuomone, About Time yra kur kas geresnis ir įdomesnis, tad jei nepatiko pirmasis, nereiškia, kad nepatiks ir antrasis (nebent jūs apskritai abejingi meilėms istorijoms). Nuo pat pirmos minutės skeptiškumas išnyko, netgi buvo keista, kadangi netgi nostalgiją sukilo, kai išgirdau muzikinį takelį, dažnai girdėtą vaikystėj/ankstyvoj paauglystėj. Nemažai juokingų situacijų, o ir pats siužetas – be galo ,,gerietiškas“, turintis to, ką vadinu ,,paprastumu“. Į šią savoką įeina šilti, nuoširdūs pokalbiai, neerzinantys personažai, mielos scenos, kuriose gal ir daug saldumo, bet jos pateiktos kažkaip neerzinančiai, netgi tas ,,taip nebūna“ žiūrint šį filmą kažkaip įkyriai neišnirdavo galvoje… Jokių kvailų bajerių, vulgarių dialogų. Įspūdį paliko ne tik Timo ir Merės tarpusavio santykiai, bet ir Timo su jo tėčiu, kitais šeimos nariais – tai kažkas nuostabaus ir būtų išties gera tikėtis, kad ir tikrovėje taip būna. Gražus, šilumą širdy paliekantis filmas.

8/10

Rež.: Richard Curtis, vaidina: Domhnall Gleeson, Rachel McAdams, Bill Nighy, 2013 m., Didžioji Britanija, 123 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. 20 gruodžio, 2014 3:06 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: