Pradžia > Joe Pesci, Martin Scorsese, Ray Liotta, Robert De Niro > 659> Goodfellas / Geri vyrukai

659> Goodfellas / Geri vyrukai


goodfellas-24576-hd-wallpapers_large_verge_medium_landscapeKaip matote, dar nepersisotinau Martin Scorsese filmais ir prieš porą dienų pažiūrėjau dar vieną – Goodfellas, kurio pristatyti manau net ir nereikia. Tai filmas apie gangsterį Henrį Hilą ir du jo bendražygius Tomį ir Džimį. Istorija prasideda nuo pat pirmųjų Henrio žingsnių į mafijos pasaulį.

Iš šešių Oskaro nominacijų filmas laimėjo tik vieną – kaip geriausias antraplanis aktorius buvo apdovanotas Joe Pesci, kurį tikriausiai visi atpažįstate pirmiausia kaip blogiuką iš Home Alone. Nuostabų personažą jis sukūrė: komišką, nenuobodų ir nenuspėjamą. Be jo čia pasirodo ir Ray Liotta bei Robert De Niro, atlikę gal ne tokius įsimintinus, tačiau taip pat vertus dėmesio vaidmenis.

Ar nustebinsiu pasakydama, kad filmas – išties geras? Kaip dažnai būna paskutiniu metu: įsijungiau jį prieš eidama miegoti ir planavau užbaigti kitą dieną, nes pamaniau, kad nesugebėsiu jo užbaigti ir užmigsiu. Tačiau sulig kiekviena minute suvokiau, kad taip paprasta nebus kažkurioje vietoje tiesiog nutraukti jį ir pasilikti kitam kartui. Nebuvo nė vienos nuobodžios vietos, nė minutėlės, kai pagalvočiau, kad jis nevertas aukšto balo imdb.com (ten jis apskritai šiuo metu yra šešioliktas geriausiųjų top’e), nepaisant to, kad kirbėjo mintis, kad vėl liksiu nesusipratėlė, kadangi žanras – ne iš tų, kurį pamačiusi tuoj pat skubėčiau žiūrėti. Dėl to taip negreitai ir priėjau prie jo, nors norėtas jau seniai. Siužete yra visko, ko tikėtumėtės iš apie mafiją pasakojančio filmo. Susišaudymų, kraujo, pinigų, aferų ir t.t. Atskleidžiama tiek tamsioji, tiek šviesioji viso to pusė. Savaitgalį vis mintimis grįždavau prie filmo, manau, kad su malonumu ir darsyk jį pažiūrėčiau. Kad ir kaip abstrakčiai tai skambėtų, bet patiko viskas: negaliu išskirti vieno ar kito aspekto. Tai visame kame ne tik kokybiškas, bet ir įtraukiantis, dinamiškas filmas, kurį žiūrėti įdomu.

9/10

Rež.: Martin Scorsese, vaidina: Robert De Niro, Ray Liotta, Joe Pesci, 1990 m., JAV, 146 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: