Pradžia > Amy Smart, Ashton Kutcher, Cameron Bright, Eric Bress, J. Mackye Gruber > 660> The Butterfly Effect / Drugio efektas

660> The Butterfly Effect / Drugio efektas


New-Lines-The-Butterfly-Effect-2003-9Tai filmas, pasakojantis apie Evaną, kuris paveldi iš tėvo tą patį sutrikimą: jo gyvenimą lydi trumpi atminties sutrikimai. Tik studijuodamas jis suranda būdą, kaip prisiminti tai, ką atmintis ištrindavo. Ne tik prisiminti, bet ir pakeisti įvykius.

,,Drugio efektas“  – viena iš tų juostų, kurią jau daugelis matė ir gal net ne vieną sykį. Nepaisant gerų atsiliepimų ir įvertinimų, kažkas mane stabdė ilgą laiką ir šiandien prisiverčiau pagaliau jį pažiūrėti ne taip ir lengvai. Tačiau jam prasidėjus minties išjungti kaip ir nebeliko. Filmo idėja – gera, tuomet gal dar ir ne pernelyg dažna (dabar man asociacijos ir palyginimai kyla su About Time), visiškai abejingų nelabai paliksianti. Esmė viso to – kad keisdami vieną, rodos, smulkmeną, niekuomet nežinome, kaip toji smulkmena pakeis ateitį. Filme dažnai nueinama į kraštutines situacijas, ko vienu metu buvo kaip ir per daug, nors tas ilgesnis laikotarpis, kai buvo lyg ir viskas iš ,,ilgai ir laimingai“ serijos erzino kur kas labiau. Na, bet po to su trenksmu grįžta buvo prie esmės, tad didelių priekaištų neturiu ir bendro įspūdžio labai nepagadino. O šiaip jau netrūko veiksmo, įdomių posūkių, nors pabaigos norėjosi kiek kitokios (na, tiksliau, kad užsibaigtų gal maždaug dešimčia minučių anksčiau ir toji pabaiga būtų buvusi kaip tik), nes dabar taip viskas baigėsi…. Na, nenoriu spoilinti.

Jei dar nematėt, visai rekomenduoju. Gal kiek perspausta (t.y., jei kas nors blogai – tai taip blogai, kad blogiau neįmanoma, jei gerai – tai kone tobulai), mano nuomone, bet žiūrėti nenuobodu, išlaiko dėmesį iki paskutinės minutės.

7/10

Rež.: Eric Bress, J. Mackye Gruber, vaidina: Ashton Kutcher, Amy Smart, Cameron Bright, 2004 m., JAV, Kanada, 113 min

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: