Pradžia > Arnold Schwarzenegger, James Cameron, Linda Hamilton, Michael Biehn > 673> The Terminator / Terminatorius

673> The Terminator / Terminatorius


terminator-1984-michael-biehn-linda-hamilton-pic-9Tikiu, kad visi esate girdėję apie terminatorių, o ne vienas jūsų – ir matę nors pirmuosius du filmus. Aš priklausiau tiems, kurie kaip ir girdėjo, kas tas terminatorius, bet tiksliai, kas vyksta filmuose nepaisant šaudymų / gaudymų neturėjau jokio supratimo. Tad sumaniau taisyti padėtį ir pradėjau nuo pirmosios dalies.

Kyborgas, turintis žmogišką išorę, atvyksta iš 2029-ųjų į 1984-uosius nužudyti padavėja dirbančios Saros Konor. Mergina nesuvokia, kodėl jis taip trokšta jos mirties, lygiai kaip ir to, kodėl dar vienas jos persekiotojas nori ją apsaugoti.

Jei būčiau kur nors perskaičiusi ,,kyborgas“, tai būčiau išsigandusi ir tikrai nežiūrėjusi, nes tokie filmai manęs nevilioja. Kaip ir Arnold Schwarzenegger. Jis čia atlieka bejausmio nenugalimo raumenų kalno, žudančio visus iš eilės (jei tik sugalvoja, kad tai reikalinga), vaidmenį. Sara Konor čia irgi yra svarbus personažas (beje, naujausioje dalyje jos personažą vaidins Emilia Clarke, gerai žinoma iš Game of Thrones, kai tuo tarpu seriale The Terminator: The Sarah Connor Chronicles Saros vaidmenį atliko kita GoT žvaigždė Lena Headey), tiesa, ji nepanaši į kovotoją, labiau – į silpną, ašarojančią merginą, bet aišku, su laiku tai keisis, mat ji turės įdėti daug jėgų, kad apsisaugotų nuo terminatoriaus. Šaudymų, bėgimų iš tikrųjų nemažai, o be viso to dar ir šiokia tokia meilės istorija, tad yra vietos ir atsipūtimui. Na, bet aišku, romantikai laiko čia nėra, nes terminatorius nesnaudžia, o veikia. Ir labai protingai.

Buvo smagu žiūrėti, kadangi ir veiksmo užteko, ir visokių pasiseilėjimų. Vietomis man kliuvo visokie nelogiškumai (pvz.: kai terminatorius vijosi porelę su sunkvežimiu ir kažkokiu būdu jis sugebėjo nepavyti… WTF. Rimtai? Nuo kada žmonės bėgioja greičiau nei automobiliai? Jei kokį kitą filmą žiūrėčiau, sakyčiau, kad nori pažaisti prieš nužudydamas, bet dabar nuo pat pradžių terminatorius rodė norą tiesiog žudyti, jokių žaidimų ar gumos tempimų pas jį neužprogramuota. Tai va, šita vieta ypač kliuvo. Nors šiaip jau nemažai gerų momentų, o dar tas terminatoriaus sugebėjimas visuomet likti gyvam ir kelti įtampą.. Tikrai daug geriau nei tikėjausi.

Dabar belieka prisiruošti pažiūrėti kitas dalis.

7/10

Rež.: James Cameron, vaidina: Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Michael Biehn, 1984 m., JAV, Didžioji Britanija, 107 min

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: