Pradžia > Ivana Milicevic, Mark Ruffalo, Mark Waters, Reese Witherspoon > 679> Just Like Heaven / Jei tai būtų tiesa…

679> Just Like Heaven / Jei tai būtų tiesa…


Just-Like-HeavenRež.: Mark Waters.
Vaidina: Reese Witherspoon, Mark Ruffalo, Ivana Milicevic ir kt.
2005 m., JAV, 95 min
Žanras: romantinė fantastinė komedija
imdb nuoroda čia.

Kol kas šie metai nepasižymi ryškiu romantinių komedijų skaičiumi, nors neaišku, kaip bus toliau. Bet net ir vakar, įsijungdama Just Like Heaven nejaučiau didelio noro žiūrėti, bet tiesiog prieš miegą nieko rimto nebesinorėjo, tad į akis krito šis.

Filmas pasakoja apie Deividą, kuris atsikrausto į nuomojamą butą. Netrukus jis susipažįsta su vis jo bute atsirandančia dvasia Elizabete, iki lemtingos avarijos gyvenusia čia. Kadangi mergina daug neprisimena apie savo prieš tai buvusį gyvenimą, jie pasiryžta tai išsiaiškinti.

Girdėjau daug atsiliepimų apie tai, koks jis mielas, liūdnas ir t.t. Liūdnesnių momentų buvo, bet emociškai manęs jos nė kiek nepaveikė (o sugraudinti mane šiaip juk nelabai sunku). Mielų vietų neprisimenu nė vienos, nes visos klišinės scenos, kurių čia aišku daug, kėlė lengvą erzulį. Pagirti galėčiau nebent tik porą filmo vietų, kurios gan smarkiai prajuokino.

Siužetas standartinis, be jokių netikėtumų. Tikėjausi, kad pagerins įspūdį pabaiga, bet tai kur tau.. Iš serijos: pasvajok ir praeis. Į pabaigą jau žiūrėjau tik tam, kad baigčiau ir nepalikčiau kitai dienai (nes visgi nemėgstu palikti nebaigtų).

Tad, atsižvelgdama į žanrą, pliusus dedu už: aktorių duetą (R. Witherspoon ir M. Ruffalo ekrane visuomet patinka matyti), dvi labai smagias scenas, juokų apie antrą galą nebuvimą, įdomią pradžią. Minusų būtų daug daugiau, nes prie tokio tipo filmų iš viso kabinėtis galima be galo ir be krašto, todėl išskirsiu tik tai, kad vietomis klišių buvo pernelyg nemažai, o taip pat trūko emocinio paveikimo, kas man kiekvienam filme svarbu. Jaustas erzulys nesiskaito. 5/10

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: