688> You’re Next


 DinnerRež.: Adam Wingard
Vaidina: Sharni Vinson, Nicholas Tucci,
2011 m., JAV, 95 min
Žanras: siaubo trileris, komedija
imdb nuoroda čia.

Nors imdb parašyti 2011-ieji metai, tačiau plačiau paplito You’re Next tik pernai. Ne viename ir lietuviškame tinklaraštyje galima rasti išties neblogų atsiliepimų apie šią siaubo kino juostą, o vakar kadangi užsinorėjau ko nors, kas kiek smarkiau papurtytų (man nepatinka, kai jau kelintas filmas nesukelia man jokių emocijų, tik snaudulį), pamaniau, siaubo trilerio žanras bus pats tas.

Tėvų santuokos metinės – gera proga po nemažai laiko susirinkti visai gausiai šeimai. Kadangi kiekvienas dar turi ir antrąją pusę, tai susirenka išties nemažai, o aš iš karto pagalvojau, kaip čia juos visus išnaikins, nes gi tokia daugybė iki pabaigos negalės išbūti. Bet aišku, patys pirmieji ,,kris“ jau labai greitai.

Filmai, kuriuose veikėjai tampa nežinomų asmenų įkaitais, man patinka. Tad tiems, kam prie širdies vaiduokliai ir visokie kitokie paranormalumai, gal ir nerekomenduosiu, nes kraujų ir mėsų bus, tiesa, palyginus ne tiek ir daug. Tuo tarpu tiems, kuriems patinka tokio tipo kino juostos, patariu atkreipti dėmesį, nes jis išties patraukia ir išlaiko dėmesį iki pat paskutinės minutės. Įtampos buvo užtektinai, norėjosi sužinoti, kodėl taip vyksta, na, ir apskritai, atmosfera sukurta puikiai, žudynės – pakankamai išradingos, neapsiribojama vienu įnagiu, tad nuobodu nebus (kalbu kaip kokia maniakė).

Gal kiek kreivai žiūrėjau į vieną veikėją, kuris pernelyg greitai ėmėsi iniciatyvos ir rodė gerus gynimosi sugebėjimus, net ir paaiškinimas, iš kur tas veikėjas taip moka, manęs neįtikino, ir svarsčiau, kaip viskas būtų greitai užsibaigę, jei ne šis personažas. Na, bet matyt turi visuomet būti toks vienas, kuris erzins užpuolikus ir tampys nervus savo sugebėjimu vis išsisukti ir pabėgti. Na, ir jei prakalbau jau ir apie tai, kas nepatiko, tai dar norisi paminėti, kad norėjosi man išgirsti aiškesnį ,,kodėl“. Daug nesiaiškinama šiuo klausimu, nors šįkart atsakymo tikrai norėjosi.

Na, ir pabaiga! Puiki puiki puiki.

Beje, kaip ir minėjau, tik dabar pamačiau, kad jis priskirtas komedijos žanrui. Pati juokiausi nesyk, tačiau aš neretai juokiuosi žiūrėdama siaubo filmus. Žodžiu, bus ir nenuobodu, ir smagu. 7/10

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: