Pradžia > Andy Cadiff, Mandy Moore, Matthew Goode > 690> Chasing Liberty / Laisvės troškimas

690> Chasing Liberty / Laisvės troškimas


tumblr_ljkwe3WNeH1qg4blro1_500Rež.: Andy Cadiff
Vaidina: Mandy Moore, Matthew Goode,
2004 m., JAV, Didžioji Britanija, 111 min
Žanras: Romantinė komedija
imdb nuoroda čia

Chasing Liberty pasakoja apie Aną Foster – aštuoniolikametę, kuri nori gyventi paprastą gyvenimą, tačiau negali: ji yra Amerikos prezidento dukra. Ją nuolat seka apsauginiai,  tad mergina niekuomet nebūna viena. Kovodama prieš tėvo valią ji nusprendžia pasprukti nuo apsauginių ir pajusti nors kiek laisvės. Atsitiktinai sutiktas vaikinas sutinka jai pagelbėti, bet ji nenutuokia, kas jis iš tiesų yra.

Skystokas ir nuspėjamas iki pat paskutinės sekundės filmas. O ko tikėjausi? Iš tiesų būtent to. Ypač, kai filme pasirodo ir nuolatinė tokių kino juostų aktorė Mandy Moore, tikėtis kažko daugiau nei mielos, kvailokos meilės istorijos būtų nelabai logiška.

Taigi, Ana nori laisvės. Ir tai jai reiškia ne tik kažkur keliauti žinant, kad niekas neprižiūri, bet ir maudytis nuogai ar šokti su guma nuo tilto. Beje, ar jai tikrai uždraustų tėvai šokti nuo tilto su guma? Net nemanau, kad ji apie tai buvo susimąsčiusi, jog to norėtų (neįtikino manęs ir tai, kad tokį dalyką ji pirmąsyk išvydo. Juk ji nebuvo izoliuota visiškai nuo aplinkos). Ar į jos planą įėjo tai, kad paskui ją važiuos nepažįstamas vaikinas, kuriuo ji pasitikėjo nuo pat pirmos minutės (aš suprantu, kad jis gražus, bet…), o svarbiausia, kad bent man tikrai momentais būtų kilęs klausimas, ko jis būna su ja, jei iš pažiūros jam daug kas, ką Ana darė, nepatiko. Tačiau Ana nemąstė. Ji apskritai nelabai mąstė, darė, kas jai tuo metu šaudavo į galvą, kas ne taip ir žavi, kai pagalvoju dabar, praėjus porai dienų po filmo.

Aišku, viena, kas paliks gerą įspūdį, tai kelionės: būtų smagu taip neplanuotai pasivažinėti po įvairias šalis, gražių vaizdų parodo pakankamai, tai jei kartais užknisdavo pagrindinė veikėja, būdavo galima gėrėtis fonu. Arba gan smagiais pora asmeninių sargybinių, kurie bandė surasti Aną. Kad ir kokie banalūs ir kad ir koks aiškus jų likimas, bet į juos buvo ne tik kad smagu žiūrėti, bet ir daug smagiau nei į Aną.

Kalbant apie M. Goode veikėją, tai pabūsiu visiškai subjektyvi (nors mano visa šita rašliava visiškai subjektyvi), nes man jis puikus, kad ir ką bevaidintų. Aišku, vaidindamas blogiukus, jis sukuria kur kas įsimintinesnius vaidmenis (vien Stoker ko vertas!), bet šarmo nepraranda net tokioje romantinėje komedijoje.

Taigi, šiaip jau tai skystaliukas ir labai vidutinis, bet tą vakarą man jis puikiai tiko. 5/10

 1. Merkurijus
  3 gegužės, 2014 3:05 pm

  Labai nepatogu, kai rašote kelių filmų atsiliepimus į vieną įrašą – kažkaip pirminis variantas buvo patogesnis skaityti, stebėti ir kažkaip atrodė tvarkingiau ir nuosekliau. Siūlau grįžti prie šito. Sėkmės. 🙂

  • Filmų vakaras
   4 gegužės, 2014 3:57 pm

   Dėkui už komentarą. 🙂 Atkreipsiu dėmesį ateityje į tai. Na, ir manau, radusi laisvesnio laiko ir jau esamus įrašus atskirsiu.

 2. nesvarbu
  13 balandžio, 2015 6:45 pm

  o kur sita filma butu galima parsipumpuot y pc kad lt kalba but arba sub lt

  • Filmų vakaras
   13 balandžio, 2015 10:04 pm

   Koreguoju ankstesnį komentarą. Jau mačiau, kad galima su lietuvišku įgarsinimu rasti šį filmą (google įrašius tikrai parodys kur).

 1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: