Pradžia > Amanda Peterson, Patrick Dempsey, Steve Rash > 692> Can’t Buy Me Love

692> Can’t Buy Me Love


tumblr_l4rz6iB45Q1qz9qooRež.: Steve Rash
Vaidina: Patrick Dempsey, Amanda Peterson,
JAV, 1987 m., 94 min
Žanras: romantinė komedija, drama
imdb nuoroda čia.

Vienas iš mokyklos keistuolių Ronaldas nusprendžia sumokėti populiariausiai mokyklos merginai Sindei sumokėti tūkstantį dolerių, kad ši vieną mėnesį pabūtų jo mergina.

Na, negaliu aš atsispirti senesnėms ,,mokyklinėms“ romantinėms istorijoms. Taip buvo ir šį kartą. Norisi pradėti nuo antraeilių dalykų: muzikinis takelis lyginant su skambančiu šiais laikais tokio tipo filmuose – puikus (The Beatles ,,Can’t Buy Me Love“ porą dienų iš galvos neišėjo), kostiumai (ypač pagrindinės veikėjos Sindės garderobas) – gražūs, nors čia nemažai nuopelnų yra ir pačiai aktorei, kuri itin simpatiška (deja, nutraukė aktorės karjerą ji gan greitai, tad ne tiek daug ir filmų su ja). Šalia Amandos Peterson, vaidinusios Sindę, vaidino ir gerai mums žinomas Patrick Dempsey, tuomet dar visai jaunutis, bet jau atpažįstamas. Iš tiesų, būtent jo filmografiją bežiūrėdama ir užtikau šį filmą.

Siužetas, kaip jau galima susidaryti įspūdį iš anotacijos, yra paprastas ir kiek nuspėjamas. Iš tikrųjų, viskas ten labai greitai galėjo susitvarkyti, jei ne pati esmė: Ronaldas nori būti žymus, lankytis vakarėliuose, bendrauti su populiariaisiais – taigi, būtent toks ir buvo jo tikslas, dėl kurio ir sumokėjo merginai pinigus. O jai kaip tik tų pinigų labai reikėjo, tad susitarė gan lengvai.

Buvo scenų, kur norėjosi užsidengti veidą dėl jaučiamos gėdos: Ronaldas išdarinėjo tokias nesąmones (kurios aišku kai kuriems ,,kietos“ atrodė), bet spėju, kad jei sukėlė kad ir tokius jausmus tose scenose, vadinasi, suvaidinta neblogai. Užmirštami draugai, nejaučiamas saikas, noras viską išgyventi vienu metu – tai užvaldo Ronaldą, tad žiūrėti į tai, kaip jis smarkiai kyla kažkieno akyse (o tuo tarpu mano – krenta), bus vienu metu ir kažkiek smagu, bet ir galiausiai – liūdna.

Netrūksta ir gražių momentų, mielų scenų, juk tai romantinė komedija/drama. Buvo ir smagaus, nekvailo humoro, naivumo ir nekaltumo. Ir visa toji atmosfera, aktoriai, paprastas, tačiau gražiai pastatytas siužetas, prisideda prie to, kad norisi karts nuo karto prie to laikmečio paaugliams/jaunimui skirtų filmų grįžti ir grįžti.

7/10

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: