Pradžia > Jonathan King, Nathan Meister, Peter Feeney > 702> Black Sheep / Avys žudikės

702> Black Sheep / Avys žudikės


Black Sheep (2006 New Zealand)_002Rež.: Jonathan King
Vaidina:
Nathan Meister, Peter Feeney
2006 m., Naujoji Zelandija, 87 min
Žanras: siaubo komedija
imdb nuoroda čia.

Tai siaubo komedija apie tai, kaip po ilgo nebuvimo gimtuosiuose namuose, į juos atvyksta Henris. Tuomet netikėtai išaiškėja, kad jo brolis, perėmęs tėvų avių ūkį, slaptai atlieka ir genetinius eksperimentus su jomis. Gamtininkas, kovojantis už gyvūnų teises, pavagia prie išmesti paruoštų padėtą indą su jame esančiu avies embrionu. Netyčia jis sudūžta ir visa velniava užverda.

Skamba gal ir visai rimtai (tiksliau, kaip nelabai kuo išsiskiriantis siaubo filmas, tik tiek, kad bent aš nieko panašaus su avimis mačiusi nebuvau), bet linksmybės prasideda visai greitai, sakyčiau, scena nuotraukoje buvo pirmoji, kuri prajuokino. Mat tuomet paaiškėjo, kad veikėjas, kuris bus pagrindinis, turi avių fobiją, ir dėl jos lankosi terapijose. Linksmesnių scenų netrūks viso filmo metu, tiesa, jų nebus tiek daug, kiek pavyzdžiui Tucker & Dale vs. Devil. Bet kraujo ir žarnų bus pakankamai – tai galiu užtikrinti.

Visai smagus ir tikiu, kad po šio filmo į avis žiūrėsite kitomis akimis. Šiaip jau ganėtinai daug lakstymo, santykių aiškinimosi, karts nuo karto viskas ,paskaninama“ vaizdais iš apsikrėtusių avių rutinos, nutrauktomis kojomis ar viduriais. Iš esmės, labiausiai nepatiko tai, kaip užkrėstų avių įkandimas paveikdavo žmones, būtų užtekę tiesiog avių žudikių. Ypač linksmai atrodydavo scenos, kuriose avių pulkas lėkdavo veikėjų link. Pabaiga didelių emocijų nesukėlė, tikėtis to buvo galima jau po pusės filmo (jei ne dar greičiau).

Pramogai tinka, o ir pakelia nuotaiką. Šedevro nesitikėkite, kad varys šiurpulius – vargu, nebent sapnuosite, kad jus valgo viena tų avių.  6/10

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: