Pradžia > Cary Grant, George Cukor, James Stewart, Katharine Hepburn > 723> The Philadelphia Story

723> The Philadelphia Story


annex20-20hepburn20katharine20philadelphia20story20the_14Rež.: George Cukor
Vaidina: Cary Grant, Katharine Hepburn, James Stewart
1940 m., JAV, 112 min
Žanras: romantinė komedija
imdb nuoroda čia.

Praėjus dvejiems metams nuo skyrybų Treisė pasiryžta vėl ištekėti. Prieš pat vestuves į jos namus atvyksta buvęs vyras ir jo atsivežtas reporteris. Ir tik tada moteris ima suvokti, kokia ji yra iš tiesų.

Du Oskarus laimėjęs (geriausio pagrindinio aktoriaus (James Stewart) ir geriausio scenarijaus kategorijose) ir dar keturiems nominuotas (už geriausią metų filmą, geriausią pagrindinę aktorę, geriausią antro plano aktorę, geriausią režisierių) filmas tapo ta kino juosta, kuri mane ,,supažindino“ su garsiąja Katherine Hepburn.

Juokingiausia buvo klausytis veikėjų dialogų, dažnai aštrių, tačiau tuo pat metu ir subtilių. Tie dialogai – aukso vertės, būtent tokia mintis ateina apie juos pagalvojus.  Žinoma, mimikos, gestai, veiksmai taip pat turėjo įtakos tam, kad šypsena nuo mano veido taip ir nedingo visą laiką. Situacijų juokingų irgi buvo, tačiau tai ne vienos tų scenų, kai kuris veikėjas kvailai ant ko nors užkliūva ar pan. Kaip didžiausia komikė pasirodė mažoji Treisės sesuo Elizabet – šis personažas išties juokingiausias ir mieliausias. Taigi, ši kino juosta yra visu 100% verta komedijos žanro.

O romantika? Taip, jos bus. Nors to ir sakyti nereikia, nes jau iš anotacijos tai aišku. Treisė ir trys vyrai, besisukantys apie ją, intriguos ir vers spėlioti, tai su kuriuo ji visgi liks? Pabaiga man buvo visgi netikėta ir todėl kiek nusivyliau (mat laikiau kumščius už kitą), tačiau visas siužetas, ėjimas kulminacijos link buvo žavus, atpalaiduojantis ir išlaikantis dėmesį. Graži Katherine Hepburn apranga taip pat nepraslydo pro akis.

O muzikinio takelio norėjosi kitokio, dabar jis man gan standartiškas tiems laikams pasirodė (nors aišku, nedaug aš temačiusi senųjų filmų), nieko naujo ar išskirtinio.

7/10 . Sakyčiau, kad būčiau visai nieko prieš ir darsyk pažiūrėti.

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: