727> Some Girls


urlRež.: Michael Hoffman
Vaidina: Patrick Dempsey, Jennifer Connelly, Sheila Kelley
1988 m., JAV, Didžioji Britanija, 95 min
Žanras: romantinė komedija, drama
imdb nuoroda čia.

Maiklas Kalėdų proga atvyksta pasisvečiuoti pas savo merginą Gabrielą ir jos šeimą. Negana to, kad šeimoje vyrauja niūrios nuotaikos, kadangi greitai gali mirti senelė, Maiklas iš Gabrielos išgirsta ir tai, jog ji jo nebemylinti.

Keistas filmas. Pradėsiu nuo to, kad ir Gabrielos šeima keista, tačiau šiuo atveju tas keistumas buvo pakankamai įdomus. Jie gyvena didžiuliame tamsiame name, pilname senovinių daiktų, o koridorių sienos išpaišytos lyg freskos. Komiškai atrodė, kai dingus elektrai (kas šiam namui būdinga), veikėjai vaikšto su žvakėmis. Ir visa ši pakankamai baugi aplinka visai nesiderino su šeima: tėčiu, kuris amžinai vaikšto nuogas (nes kitaip negali kurti) ir pritaria žmonos nuomonei visuomet, mama – rimta, griežta krikščionė bei trys seserys. O tuomet ir prasidėjo keistumai, kurie man nepatiko, o tiksliau – nesupratau, kokiu tikslu tai sugalvota: kiekviena mergina bandė sugundyti Maiklą įvairiais būdais. Nė viena jų neturėjo jokio tikslo tam, tiesiog taip elgėsi ir tiek. Todėl beliko skėsčioti rankomis. Na, o pabaiga nuspėjama tik iš dalies (t.y. toji dalis – kad ir taip aišku, jog jis po atostogų išvyks, tik neaišku, kaip ten jo santykiai su Gabriela ar kuria kita seserimi užsibaigs).

O rimtoji – draminė – dalis įdomesnė. Ypač gražiai sugalvotas mirties pateikimas. Apskritai, man patiko pats visos šeimos sutelktumas, vieningumas, jų laisvas bendravimas. Tačiau visas tas reikalas tarp merginų ir Maiklo man kažkaip nesižiūrėjo. Juk jos nei pririštos buvo, viena – ir šiokį tokį vaikiną turi. Tai taip ir žiūrėjau, sulig kiekviena minute matydama, kad nieko gero čia nebebus.

4/10

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: