728> Would You Rather


would-you-rather-2012-_162792-fli_1399994450Rež.: David Guy Levy
Vaidina: Brittany SnowJeffrey Combs, June Squibb
2012 m., JAV, 93 min
Žanras: siaubo trileris
imdb nuoroda čia.

Pastebėjau, kad kai kelintą iš eilės filmą išjungiu vos po kelių minučių (su ta mintimi, kad juos bandysiu darsyk žiūrėti, kai tik būsiu nusiteikusi), siaubo žanro kino juosta susižiūri be didesnių spyriojimųsi. ,,Would You Rather“ pasakoja apie merginą, kuri nori pagelbėti savo vėžiu sergančiam broliui, tačiau finansinės galimybės jai to neleidžia. Bet tuomet ji gauna pasiūlymą atvykti pas turtuolį į namus, kur kartu su dar keliais norinčiais finansinės paramos, turės sužaisti žaidimą: jei ji laimės prieš juos visus, gaus ne tik didelę finansinę paramą, bet ir bus surastas bei atgabentas taip reikiamas kaulų čiulpų donoras.

Siužetas vystomas lėtai, bet laikas neprailgsta, iš tikrųjų, net nesijautė, kad viskas vyko pusantros valandos. Kone nuo pradžių buvo einama tikslo link, užuominų vis daugėjo, nors tik žiūrovas gali nuspėti, kas tokiame žaidime galėtų laukti. Pradžioje pernelyg neužsižaidžiama, netenka stebėti vemiančio, ištinusio ar dar kokio kitokio pagr. veikėjos brolio, taigi, vaizdais nemanipuliuojama. Tiesą pasakius, vaizdais ne itin bus manipuliuojama ir toliau: patys šlykščiausi vaizdai liks tik vaizduotei, nes kamera nusisuks pačiu laiku. Taigi, šis neužsižaidimas ir ėjimas prie esmės man patiko.

Vėliau, kai paaiškinamos žaidimo taisyklės (yra du pasirinkimai, per ribotą laiką turi kurį nors variantą pasirinkti. Aišku, nė vienas variantas nėra kažkuo priimtinesnis.). Kažkas panašaus į Hostel ar kitus filmus, kur turtuoliai (beje, tėvas su sūnumi parinkti išties neblogai) jaučia malonumą kankindami vargšus. Tik tiek, kad šiame filme turtuoliai neprisiliečia prie nė vieno iš jų, vargšai vieni kitus (ar patys save) kankina.

Viskas daugmaž nuspėjama, tačiau pati atmosfera sukurta neblogai, įtampa buvo jaučiama net ir numanant, kuo pasibaigs, todėl žiūrėti nebuvo nuobodu.. Netikėtumų nėra, nors gal kažkam paskutinė scena bus netikėta, bet aš visai nenustebau. Ir džiaugiuosi, kad ši spėlionė gale pasitvirtino.

Aktorių komanda pakankamai įvairi: nuo iš lengvesnių komedijos ar romantinių filmų žanrų mėgėjų tikriausiai žinomos Brittany Snow iki ne per seniausiai kino ekranuose žibėjusios June Squibb filme ,,Nebraska“. Tačiau į nė vieną iš veikėjų nebuvo taip įdomu žiūrėti, kaip į ironiškąjį viso šio vakaro šeimininko, kurį vaidino Jeffrey Combs. Bet kaip ne kartą pastebėjau, blogiukų vaidmenys dažniausiai ir būna įsimintinesni.

Nesigailiu, kad žiūrėjau, kino juosta pasirodė pakankamai įdomi. Bet kad neįbaugins – galiu patvirtinti. 6/10

Pabaigai – ieškant informacijos apie Would You Rather rastas sąrašėlis 50 Deadest Movie Games – tokie sąrašai dažnai papildo mano norimų peržiūrėti filmų sąrašą.

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: