739> Hideaways


Hideaways-thumb-630xauto-22392Rež.: Agnès Merlet
Vaidina: Rachel Hurd-Wood, Harry Treadaway, Thomas Brodie-Sangster
2011 m., Airija, 88 min
Žanras: fantastinis trileris
imdb nuoroda čia.

Kai taip karšta, bent jau man norisi lengvo turinio filmų, kurie nereikalauja per didelio susikaupimo. ,,Hideaways“ – būtent tokia kino juosta. Į prie žanro prirašytą trilerį galite nekreipti dėmesio, nes man jo čia visai nėra.

Apie savo neįprastą gebėjimą žudyti viską, kas gyva, Džeimas sužino baisiausiu būdu – nužudydamas artimuosius. Negalėdamas reguliuoti savo galios, jis nusprendžia nuo visų atsiskirti. Po keleto metų jį, gyvenantį miškuose, randa Mei, serganti vėžiu.

Pradžioje buvo įdomu jau vien todėl, kad visiškai nežinojau, apie ką šis filmas. Greitai suvokiau, kad nieko geriau už tiesiog ,,pasaką“ negausiu, tad tik atsipalaidavau. Vietomis buvo labiau, vietomis mažiau įdomu. Nuobodesnių scenų irgi buvo. Visgi siužetas nuspėjamas nesunkiai, siužetiniai vingiai aiškūs, o kaip pasirodys, buvo išlaikytas banalumas iki pat paskutinės minutės, kaži, ar galima buvo tikėtis ko kito. Jaunuolių meilei pajausti būtų reikėję daugiau laiko, taigi, jų santykiams simpatijos nelabai pajaučiau, tad ir liūdesio ar džiaugsmo įvykiai, susiję su jais, nesukėlė. Pradžioje buvo daug įdomiau, norėjosi, kad siužeto vystymas ir būtų vykęs ties tuo, kaip jam sekasi susigyventi su savo galia. Bet nueita lengviausiu keliu.

Žaluma man patinka, o ekrane jos rodė nemažai. Apskritai, vizualiai ši kino juosta pasirodė graži. Kalbant apie aktorių vaidybą, pasireikšti jai nebuvo kada, o ir personažai vienpusiški, tačiau iš esmės aktoriai pasirodė neblogai. Rachel Hurd-Wood, atliekančią vieną iš pagrindinių vaidmenų, turėtumėte prisiminti kaip gražuolę raudonplaukę iš Perfume, o ne kartą šmėkštels ir Thomas Brodie-SangsterGame of Thrones (kurio amžiumi iki šiol patikėti negaliu).

Ne stebuklas, bet tikiu, kad atsirastų, kam ir patiks ši kiek fantastinė meilės istorija. Na, ir ne tik meilės, bet kai ji prasideda, rodos, pasimiršta viskas, kas buvo iki tol.

5/10

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: