Pradžia > Bruce Campbell, Embeth Davidtz, Sam Raimi > 743> Army of Darkness / Tamsos kariuomenė

743> Army of Darkness / Tamsos kariuomenė


file_204405_0_Army_of_Darkness_Bruce_CampbellRež.: Sam Raimi
Vaidina: Bruce Campbell, Embeth Davidtz
1992 m., JAV, 81 min
Žanras: fantastinė siaubo komedija
imdb nuoroda čia.

Pagaliau ir trečiąją Evil Dead dalį peržiūrėjau. Ši dalis bene labiausiai nutolusi nuo siaubo žanro ir priartėjusi prie komedijos. Nors vis vien kartą krūptelėjau iš netikėtumo.

Bruce Campbell yra puikus ir nežinau, kiek geras turėtų būti aktorius, vaidinantis ateities remake’uose (taip, Evil Dead jau turime perdirbinį, bet jis kiek nutolęs nuo originalo. Buvo kalbų apie Army of Darkness remake’ą, bet kažkaip aptilo, o dabar atsirado gandų, kad bus kuriamas serialas. Kaip ten iš tiesų, pamatysime ateity), kad sugebėtų pasirodyti už jį geriau. Charizmatiškas, neprastai atrodantis bei vaidinantis. Ir šiame filme jo vaidinamas personažas yra ašis, apie kurią sukasi veiksmas.

Pradžia buvo ganėtinai smagi (kad ir scenos, kurių užuomina nuotraukoje), vėliau irgi pasitaikė tiek juokingų nutikimų, tiek prajuokinančio dialogo, tiek įdomiai atrodė visas būrys skeletų. Baisu bus nebent vaikams, kurie šį filmą pažiūrėję gali sunkiai užmigti, nes baisių padarų rodoma nemažai, taigi, tikimybė juos susapnuoti taip pat yra. O šiaip jau prieš įsijungdami nusiteikite komedijai. Ir ne kaip kitaip.

Vis dėlto, man ši dalis pasirodė prasčiausia. Nors iš esmės pastatymas panašus į kitų dalių, veiksmas prasideda nuo pat pradžių, o chaosas – neatsiejama visko dalis, bet man jau gal tiesiog viso to buvo pernelyg daug. Peržiūrėjau per porą sykių (nors paskutiniu metu matyti filmai visi buvo žiūrėti per kelis kartus), nes tiesiog tikėjausi, kad gal įspūdis pakis, bet ne. Į pabaigą jau barškinau pirštais į stalą ir laukiau, kada gi baigsis (nes aš vis nepasimokau, kad yra galimybė tiesiog paspausti baltą kryžiuką dešiniajame viršutiniame kampe bet kuriuo metu). Chaosas, kurį sekdama suspėjau pavargti, (beveik) visos baisios būtybės jau buvo matytos ankstesnėse dalyse, masinės kovos, kurios man dažniausiai prailgsta, kad ir ką bežiūrėčiau (išskyrus Game of Thrones ketvirtajame sezone kovą prie sienos – ten tai įtampa!) – žodžiu, nieko nepasisėmiau iš jo. Nors pradžia nemažai žadanti.

5/10

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: