Pradžia > A.J. Cook, Ali Larter, David R. Ellis, Michael Landes > 754> Final Destination 2 / Galutinis tikslas 2 (2003)

754> Final Destination 2 / Galutinis tikslas 2 (2003)


Final_Destination_2_9832_MediumRež.: David R. Ellis
Vaidina: A.J. Cook, Ali Larter, Michael Landes
2003 m., JAV, Kanada, 90 min
Žanras: siaubo trileris
imdb nuoroda čia.

Jau praėjo nemažai laiko nuo tada, kai peržiūrėjau pirmąją dalį. Kadangi pastaruoju metu kažkuris tv kanalas kas savaitę ėmė rodyti visas šios serijos dalis, pati nepastebėjau, kaip reklamų metu rodomi anonsai paskatino prisiminti ,,Final Destination“. Kaip ir pirmojoje dalyje, taip ir šioje įvykių centre atsiduria veikėjas (šįsyk mergina),pamatęs viziją, kurioje jis su dar keliais žūva. Mergina padaro viską, kad tie žmonės nemirtų. Tačiau greitai prisimenama toji seniau įvykusi istorija, kai lygiai tokiu pat būdu išgelbėti žmonės po to vienas po kito ėmė žūti pačiose įvairiausiose situacijose. Taigi, pradedama ieškoti išeities.

Jei reiktų žiūrėti visas penkias esamas dalis iš eilės per neilgą laiko tarpą, tikriausiai pabostų, nes spėju, kad ir vėlesnėse dalyse principas toks pat, tik lieka spėlioti, kokiu būdu vienas ar kitas personažas savo lemtį pasitiks. Tačiau darant laiko tarpus bent jau kol kas įsivaizduoju, kad, jei patiko pirmoji dalis, ir kitas sužiūrėti įmanoma visai smagiai. Nebent ten po to labai jau nusivažiuos.

Smagus šis siaubo trileris. Nežinau kodėl, nes komedijos žanras lyg ir neįrašytas, bet vietomis tos mirtys man tokios ironiškos, pašaipios atrodydavo. Taigi, kildavo noras juoktis, nors kitam žiūrovui gal ir nusukti akis į šoną norisi. Laikas visai neprailgo, nors įtampos justi nepavyko, ties šia vieta išties reikėjo jiems pasistengti. į pabaigą, kažkokios melodramos prasidėjo, pasiaukojimai, taigi, tapo kažkaip nebe taip. Aiškinimasis, kaip būtų galima išvengti likimo, buvo ganėtinai įdomus, painus, su daug neaiškumų ar klaidingų spėlionių, o žiūrėti, kaip klysta personažai ir kas dėl to jiems nutinka, irgi buvo visai smagu. O ko daugiau galima norėti iš tokios tematikos filmo?

Rašau 6/10. Jei nesitikėsit nieko įmantraus, tai pravalyt galvai netgi labai tinkamas.

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: