Pradžia > Ian Hart, Michael Fassbender, Rupert Everett, Simon Cellan Jones > 766> Sherlock Holmes and the Case of the Silk Stocking (2004)

766> Sherlock Holmes and the Case of the Silk Stocking (2004)


221bRež.: Simon Cellan Jones
Vaidina: Rupert Everett, Ian Hart, Michael Fassbender
2004 m., JAV, Didžioji Britanija, 99 min
Žanras: kriminalinė mistinė drama
imdb nuoroda čia.

TV filmas apie Šerloką Holmsą ir jo patikėtinį daktarą Vatsoną. Tikriausiai pirmąkart ir žiūrėjau šio garsiojo detektyvo nuotykius, tad palyginti su kuo neturėsiu, o ir vos kelis detektyvus teko tik skaityti apie jį, tad ir su didžiausiu noru skirtumų tarp aprašyto ir parodyto Holmso negalėčiau nusakyti.

Randama nužudyta mergina, kurios burnoje įkišta kojinė. Bet pasirodo tai tik pradžia, nes netrukus randama dar viena negyva mergina. O tuo tarpu Holmsą užklupęs toks laikotarpis, kad jis nieko nedaro tik svaiginasi, tad Vatsonas visaip bando jį nuo to atkalbinti.

Kad tyrimas painus – nepasakyčiau. Pamažu einama tikslo link, tik į pabaigą klausimų padaugėja, o Holmsas iš pažiūros lieka kryžkelėje, nes vienintelio įtariamojo pirštų antspaudai neatitinka nusikaltimo vietoj rastų. Atomazga – smagi, kiek keistoka, norėjosi man kitokios pabaigos, įdomesnių žudiko motyvų, nes čia buvo iš serijos: ,,rimtai?“.  Bet iš esmės pats tyrimas ganėtinai įdomus ir nepasakyčiau, kad prailgo. Įdomūs Holmso ir Vatsono santykiai, nors visgi Šerloko charakteris man visiškai nepatiko, pasirodė atgrasus. Žudiką gan greit įtariau, bet ten tiesiog vienas faktas koją kišo, kitaip tikriausiai jo nebūčiau nė pastebėjusi.

Toks nei labai blogas, nei laiko švaistymas, bet ir įspūdžio nepaliko, nors nesigailiu, kad pažiūrėjau.6/10

Tai trečias iš eilės aprašytas M.F. filmas, aš ir pati klausiu savęs, kada darysiu pertrauką, bet atsakymo nežinau. Bet tikriausiai greitai.

Ir vėl dedu visą filmą.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: