Pradžia > Alfred Hitchcock, Cary Grant, Grace Kelly, John Williams > 774> To Catch A Thief / Pagauti vagį (1955)

774> To Catch A Thief / Pagauti vagį (1955)


To catch a thief, Kelly kissing Grant's fingersRež.: Alfred Hitchcock
Vaidina: Cary Grant, Grace Kelly, John Williams
1955 m., JAV, 106 min
Žanras: kriminalinis mistinis romantinis trileris
imdb nuoroda čia.

Džonas praeity buvo garsus juvelyrinių dirbinių vagis. Tačiau dabar, prasidėjus dažnoms vagystėms viename viešbutyje, jis yra pagrindinis įtariamasis. Džonas pasiryžta pats sugauti tikrąjį vagį.

Šį kartą nebūsiu tokia entuziastinga kaip aprašydama anksčiau matytą A. Hitchcock filmą. ,,To Catch a Thief“ man pasirodė gal netgi prasčiausias šio režisieriaus filmas iš tų, kuriuos mačiau. Man pritrūko tos taip puikiai ne viename filme kurtos įtampos, kai nerimastingai laukdavau, kaip viskas pasisuks ar baigsis. Aktoriai, kurie jau gerai žinomi iš ne vienos matytos juostos, kad ir nepasakyčiau, jog vaidino blogai, bet įspūdžio nepaliko, jie buvo tiesiog gražūs žmonės. Siužetas taip ir nesudomino manęs iki pat pabaigos, nebuvo jokios intrigos (išskyrus tą vienintelę: kas tas vagis? Nes atspėti man nepavyko), gal taip nutiko todėl, kad šiame filme, kitaip nei kituose, itin daug dėmesio skiriama romantinei siužeto linijai, todėl atrodo, lyg būtų nukentėjusi pagrindinė siužetinė linija – vagies gaudymas.

Žinoma, pati atmosfera sukurta visai neblogai. Kostiumai, vizualinė dalis – verti pačių geriausių žodžių. Grace Kelly keitė rūbus ne kartą, bet svarbiausia, kad kuo beapsivilktų, visur atrodė tokia pat žavinga. Cary Grant žavesio irgi netrūko. Bet kaip minėjau, jų vaidyba šįsyk liko man kažkokia blanki.

Na, nėra šis filmas prastas. Tikrai ne. Vietomis ir prajuokindavo, o ir vakaro praleidimui jo visai pakako. Paskutinės 10 min buvo ir pakankamai įtemptos. Bet įspūdžio nepaliko labai gero. Gal kad pernelyg išlepino mane ponas Hitchcock ir užkėliau jam kartelę nemažą.

6/10

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: