Pradžia > Arnold Schwarzenegger, Edward Furlong, James Cameron, Linda Hamilton > 780> Terminator 2: Judgement Day / Terminatorius 2: paskutinio teismo diena (1991)

780> Terminator 2: Judgement Day / Terminatorius 2: paskutinio teismo diena (1991)


Terminator 2 Judgement Day (1991)via opheliadontRež.: James Cameron
Vaidina: Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Edward Furlong
1991 m., JAV, Prancūzija, 137 min
Žanras: veiksmo mokslinės fantastikos trileris
imdb nuoroda čia.

Aprašysiu ir šį trumpai, kol dar galvoje sukasi kelios mintys, kurias norisi išsakyti. Norėjau ko nors lengvo atsipalaidavimui ir kažkaip į galvą šovė būtent antroji Terminatoriaus dalis.

Įsivaizduoju, kaip įdomu turėjo būti tuomet, kai tik pasirodė jis ekranuose, jei ir dabar susidomėjimą išlaiko viso filmo metu. Belieka tik linksėti galvą ir pritarti, kad antroji dalis kur kas geresnė nei pirmoji. Pirmoji dalis tokia pakankamai nuspėjama ir standartiška su visais būtinais geram veiksmo filmo atributais, tuo tarpu šios dalies siužetas įvairiapusiškesnis, o dėl to tik dar įdomiau žiūrėti. Net nekalbu apie tai, kaip puikiai atrodė terminatoriai, ypač T-1000. Žiūrėdama sceną su šachmatų lentą primenančiom grindimis tiesiog aikčiojau, kaip tobulai ten padaryta. Kadangi kažkada paskutinės x-menų dalies (Days of Future Past) honest trailer’is kiek paspoilino apie pačią siužeto struktūrą, tai nustebinta nelikau, tačiau vis vien žiūrėti buvo įdomu. Berniuko drąsa vietom stebino tuo, kad neretai jis elgdavosi ar kalbėdavo kaip koks suaugęs, kas visai nesiderino su jo vėjavaikiška išvaizda ir biologiniu amžiumi. Patiko ir Saros Konor personažas: per porą valandų ji galėjo atskleisti keletą savo skirtingų veidų: nuo sugniugždytos moters iki tikros kovotojos.

Apibendrindama galiu pasakyti, kad jei tik kas iš pažįstamų pasako: ,,na, jau ,,Terminatoriaus“ tai jokiais būdais nežiūrėčiau“, imu siūlyti, kad nenuvertintų, kol nepažiūrėjo. Nes kažkada ir aš taip sakiau. O dabar jau galvoju, kada kitas dvi likusias dalis pažiūrėsiu.

7/10

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: