Pradžia > Arnold Schwarzenegger, Claire Danes, Jonathan Mostow, Nick Stahl > 781> Terminator 3: Rise of the Machines / Terminatorius 3: mašinų prisikėlimas (2003)

781> Terminator 3: Rise of the Machines / Terminatorius 3: mašinų prisikėlimas (2003)


Rež.: Jonathan Mostow
Vaidina: Arnold Schwarzenegger, Nick Stahl, Claire Danes
2003 m., JAV, Vokietija, Didžioji Britanija, 109 min
Žanras: mokslinės fantastikos veiksmo trileris
imdb nuoroda čia.

Na ką, trečiasis ,,Terminatorius“, prie kurio sėdo nebe Cameronas, ir kuris įvertintas žymiai prasčiau nei pirmieji du filmai. Šiame filme Džonas Konoras jau pakankamai suaugęs ir gyvenantis ramų gyvenimą, kurį karts nuo karto ,,prablaško“ baisūs sapnai iš praeities. Bet vieną dieną sapnai tampa tikrove – jis vėl akis į akį susiduria su terminatoriais.

Ir vėl galiu tik pritarti kritikams ir žiūrovams, kad ši dalis išties prastesnė už pirmąsias dvi. Visų pirma, mane sutrikdė Džonas Konoras, kuriame nebeliko nė trečdalio drąsos, kiek turėjo jo prototipas, tik kiek mažesnis, pirmuose dviejuose filmuose. Antra, terminatorius, kurį suvaidino A. Schwarzenegger, irgi kažkoks jautrus pasidaręs kaip ir Konoras. O jis juk kaip ir turėtų būti bejausmė mašina? O toji scena prie automobilio parodė kažkodėl priešingai. Betrūko, kad apsiverktų. Trečia, toji linija su veikėja, kurią vaidino Claire Danes, irgi nelabai susižiūrėjo: iš serijos ,,vienas mirė, nieko tokio, aš jau įsižiūrėjau kitą“. Tik to betrūko šiai serijai.

Bet vis vien tai buvo gan smagus veiksmo filmas, nenuobodus, vietomis pralinksminantis, vietomis nervinantis dėl efektų (dūžtantys automobiliai ir taip toliau), bet išlaikęs dėmesį iki paskutinės minutės.

6/10

Liko dar vienas (arba du, jei skaičiuotume dar nesukurtą)

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: