Pradžia > Aubrey Plaza, Grumpy Cat, Megan Charpentier, Tim Hill > 788> Grumpy Cat’s Worst Christmas Ever (2014)

788> Grumpy Cat’s Worst Christmas Ever (2014)


29906170001_3873480769001_usat2dc1ef90-ce52-4ac8-8e43-60f2a6ed2d22-vsRež.: Tim Hill
Vaidina: Grumpy Cat, Aubrey Plaza, Megan Charpentier
2014 m., JAV, 85 min
Žanras: nuotykių komedija
imdb nuoroda čia.

Šį katiną žino visas pasaulis. Prisipažinsiu, esu viena iš jo gerbėjų. Todėl sužinojusi, kad bus kuriamas toks filmas, itin nudžiugau, nors iš kitos pusės, buvo įtarimų, kad nebus jis labai geras.

Iš tikrųjų, nepamenu, kada paskutinį kartą mačiau tokį kvailą ir absurdišką filmą kaip šis. Matyti Grumpy Cat ekrane buvo vienintelis dėmesio vertas dalykas viso filmo metu.

Prie paties siužeto dar nesikabinčiau. Visgi tai televizijai kurtas filmas Kalėdų tematika, tad kažko nenuspėjamo ar ypatingo tikėtis būtų naivus. Tačiau buvo tiek daug visko, kas visiškai gadino bendrą vaizdą. Visų pirma, Grumpy Cat balsas – nemalonus ir visai netikęs. Apskritai, nors ir žinau, kad Grumpy Cat – moteriškosios lyties, bet labiau norėjosi vyrišką balsą čia išgirsti. Intonacijos neretai perdėtos, o tai irgi neprisidėjo prie to, kad pamėgčiau balsą, kurio turėjau klausytis pusantros valandos. Antra, visai nepatiko reklamos, t.y., kai būdavo tarsi ,,lyg tarp kitko“ reklamuojami visokie su Grumpy Cat susiję daiktai, internetiniai puslapiai ir pan. Kam to reikia? Kas žino šį katiną, žino, ir kur informacijos internete apie jį rasti. Trečia, vietomis Grumpy Cat man atrodė tiesiog tampomas ir varginamas. Suprantu, kad ir taip jo gyvenimas kaip katino nelengvas: kas norėtų būti rodomas visur, kur įmanoma, darytis kvailas  fotosesijas, būti visą laiką dėmesio centre tam, kad kažkam uždirbtų pinigus. Ir pats filmas bei filmavimasis jame, manau, buvo kankynė. Bet kalbu būtent apie kai kurias scenas, kur tas tampymas itin matėsi ir jautėsi. Nepatiko man ir tos scenos, kur Grumpy Cat galva išlįsdavo tuomet, kai rodydavo kitus veikėjus, tam, kad pasakytų kokią a la ironišką frazę. Viso to sarkastiškumo ir ironijos buvo kur kas per daug visame filme. Kelios frazės būtų buvusios pats tas, bet tikrai ne visas filmas.

Kalbant apie kitus personažus, mačiau tik perspaustą vaidybą, kvailus, tiesiog beviltiškus personažus. Būna, kai galvoji, kad pakeitus vieną ar kitą, gautųsi visai neprasta kino juosta. Bet čia man norėjosi kone viską keisti.

Rašo, kad komedija, bet kelissyk tik nusijuokiau, nors ir tas juokas – ne dėl to, kad būtų juokingos situacijos, o dėl absurdiškumo.

Dabar galvoju, kad iš pagirtinų dalykų, dar reiktų paminėti Grumpy Cat frazes apie šį filmą, kurios buvo visiškai teisingos. Jis minėjo tokį žodį kaip awful bei hashtag’ą #whydoiwatchthis (tik nepamenu, ar tiksliai taip, bet esmė tokia pati išlieka). Nes iš tikro žiūrėjau ir nesupratau, kodėl tai vis dar žiūriu. Daug paprasčiau būtų išjungti ir pažiūrėti ką nors protingesnio. Ypač, kai paskutiniu metu filmų nelabai žiūrėjau. 2/10

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: