Pradžia > Bill Pullman, Jon Turteltaub, Peter Boyle, Peter Gallagher, Sandra Bullock > 793> While You Were Sleeping / Kol tu miegojai (1995)

793> While You Were Sleeping / Kol tu miegojai (1995)


imagesRež.: Jon Turteltaub
Vaidina: Sandra Bullock, Bill Pullman, Peter Gallagher, Peter Boyle
1995 m., JAV, 107 min
Žanras: romantinė drama, komedija
imdb nuoroda čia.

Po to, kai vakar išpeikiau meilės istoriją, šįkart net nesmagu, nes nepaisant to, kad tai – irgi meilės istorija, man labai patiko. Ir pati nežinau, kaip sugebu vienus tokios tematikos filmus įsimylėt kone nuo pat pirmos minutės, o kitus žiūrėdama tik erzintis ir vartyt akis. Juk ir šis – klišė po klišės, viskas nuspėjama, laukiama, jokių netikėtumų (gal tik kol sudėjau vieną prie vieno, kas čia su kuo bus, teko kiek pasukti galvą ir galvoti, negi čia tikrai taip ir bus), BET. Apžavėjo taip, kad belieka sakyti, kad šį dėsiuos šalia tokio filmo kaip Love Actually ir žiūrėsiu dar ne sykį, gal net nebūtinai prieš šventinį laikotarpį. Nors Kalėdų metas ten visai ryškus.

Rodoma moteris, kuri gyvena viena su katinu namie, pardavinėja stoty bilietus, yra įsimylėjusi vyrą, kuris į ją gal tik kartą pažiūrėjo ir karts nuo karto nusiperka bilietą pas ją, neturi jokių artimųjų, todėl visuomet jos prašoma dirbti per Kalėdas, nes visi kiti nori pabūti su savo šeimomis. Bet vieną dieną jos įsimylėjimo objektą nepažįstamasis nustumia ant bėgių, ji jį išgelbsti. Ligoninėje per klaidą ją palaiko jo sužadėtine, netrukus tai sužino visa nukentėjusiojo, kuris pateko į komą, šeima.

Toks be galo šiltas filmas. Tikriausiai kaip ir žiūrint About Time, taip ir šį man labai patiko šeimos santykiai: būdami kiek pakvaišę ir su individualiais skirtumais bei keistumais, jie vis vien sugeba taip gražiai bendrauti, žiūrėjau ir gėrėjausi jų tarpusavio bendravimu. Meilės istorija – kaip ir minėjau, nieko išskirtinio, bet svarbu tai, kad personažai manęs neerzino, nebuvo daug perspaustų situacijų, nebuvo kvailų juokelių, nebuvo kai kurių kvailų poelgių, kurie dažni kituose filmuose, nebuvo kaltinimų (čia tikriausiai didžiausias pliusas). Sandra Bullock, kiek mačiau, už šį filmą ir neprastų nominacijų gavo, bet iš tiesų ji skiriasi čia nuo kitų kažkada anksčiau matytų komedijų (kurias susisukus galvai sugebėjau visai neprastai įvertint, o dabar keliautų tiesiai į 3-1 vertų filmų krūvą), paprastumas, gaivumas buvo stiprūs ,,kozeriai“ jos vaidmenyje. Bill Pullman spinduliuoja charizma. Atmosfera pakankamai šventiška. Atkreipiamas dėmesys į tai, kaip švenčių metu ypatingai emociškai sunku gali būti vienišiems žmonėms. Argi ne taip? Kai tuo tarpu kokia šiluma sklinda tuose namuose, kur į vieną kambarį susirenka nors keletas vienas kitą mylinčių žmonių.

Patiko ir pakėlė nuotaiką taip, kad pasinaudojusi šia silpnumo valandėle parašysiu vienu balu daugiau nei norėjau.. 8/10

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: