Pradžia > Aitana Sánchez-Gijón, Alfonso Arau, Anthony Quinn, Keanu Reeves > 795> A Walk in the Clouds / Pasivaikščiojimas debesyse (1995)

795> A Walk in the Clouds / Pasivaikščiojimas debesyse (1995)


largeRež.: Alfonso Arau
Vaidina: Keanu Reeves, Aitana Sánchez-Gijón, Anthony Quinn
1995 m., JAV, Meksika, 102 min
Žanras: romantinė drama
imdb nuoroda čia.

Baigiantis metams norėjosi užbaigti ir seniau pradėtus, bet dėl kažkokių priežasčių nebaigtus filmus. Pora pavyko, vienas liko, taigi, įvykdžiau šį tikslą ne visiškai. A Walk in the Clouds buvo vienas tų nebaigtų. O kadangi nelabai prisiminiau, kokia ta matyta pradžia, nutariau peržiūrėti iš naujo nuo pradžių.

Du nepažįstamieji susipažįsta. Vienas – iš karo grįžęs kareivis, kuris grįžęs pas žmoną suprato, kad jos ir jo tikslai gyvenime visiškai skirtingi, taigi iškeliavo iš namų. Ji – pas tėvus grįžtanti studentė, kuri laukiasi dėstytojo, kuris ją suvedžiojo ir paliko, kūdikio. Tačiau tėvas griežtas ir ji bijo,kad reiks grįžt be vyro. Tad jis pasisiūlo pagelbėti: jis pabus jos vyru iki kitos dienos, o tada parašęs laiškelį, kad palieka, iškeliaus. Bet išvykti, pasirodo, ne taip ir lengva.

Iš pažiūros, eilinė romantinė drama, nuspėjama, bet tuo pačiu – ir žavi, miela, jauki. Tai filmas ne tik apie meilę, kuri užklumpa netikėtai, bet ir apie šeimos santykius, kaip yra svarbu būti vieningiems. Aplinka graži, spalvos ryškios, muzika tematikai tinkanti, mieli aktoriai, net ir K. Reeves kažkoks ne medinis ir tiko pagrindiniam vaidmeniui. Nėra ką čia daug ir kalbėti, tiesiog pasakysiu, kad tai viena geresnių romantinių dramų, kur yra, rodos, sudėtos visos klišės, bet tuo pačiu jos rodomos ir kažkaip neerzinančiai.

7/10

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: