Pradžia > Chris Shadley, John Terry, Melissa Joan Hart, William Lee Scott > 812> Nine Dead / Mirusiųjų sąraše – devyni / Devyni mirę (2010)

812> Nine Dead / Mirusiųjų sąraše – devyni / Devyni mirę (2010)


nineeRež.: Chris Shadley
Vaidina: Melissa Joan Hart, William Lee Scott, John Terry
2010 m., JAV, 98 min
Žanras: kriminalinė siaubo drama, mistinis trileris
imdb nuoroda čia.

Panašus į Exam, gal dar kiek į Saw (nors nedaug į pastarąjį) filmas, kuriame rodomi devyni žmonės vienoje patalpoje. Juos pagrobęs asmuo juos paleisti žada tuomet, kai jie sužinos priežastį, kodėl jie yra čia ir kodėl kaukėtasis vyras nori jų mirties. Tačiau laiko yra ribotai – kas dešimt minučių bus nužudomas vienas žmogus, jei jie dar nebus spėję išsiaiškinti to, ko jų prašo.

Kad nebūtų labai nuobodu, tokiam filmui reikalingi įdomūs dialogai, painios sąsajos, vienas kitas netikėtas posūkis, o svarbiausia dalimi tampa atomazga, nuo kurios ir priklauso, kiek ši kino juosta užsiliks atminty ir kiek ją norėsis rekomenduoti kitiems. Deja, bet šiam filmui reiktų gerokai pasistengti, kad įrašyčiau prie rekomenduotinų.

Nėra jis blogas. Tikrai ne. Idėja man vis dar įdomi, kadangi daug tokio tipo filmų nesu mačiusi, taigi, ,,užkabino“ nuo pat pradžių. Visi susirinkusieji – skirtingi, vos dvi moterys (o viena jų net angliškai nešnekanti!), todėl žiūrėti yra į ką. Po truputį atsiskleidžia kiekvieno tamsesnės ,,paslaptys“ ar tiesiog faktai, kuriais jie nesipuikuoja, tuomet bandoma surasti ir kažkokių sąsajų. Tuo tarpu laikas eina, veikėjų mažėja. Beje, kraujo minimaliai, taigi, tai tikrai nėra tiesiog skerdynės.

Valanda praėjo be priekaištų, galvojau, kad jei viskas ir toliau taip tęsis, galėsiu vien tik girti jį. Būčiau numojus ir į tai, kad filmas pastatytas pagal tam tikrą štampą, kuris plačiai naudojamas ir todėl siužetiniai vingiai tampa daugiau mažiau nuspėjami.

Tačiau po to filmas ėmė po truputį kristi. Kažkur jau pamečiau mintį. Dar ten visokios meilės – vaikų reikalai kišo koją ir atrodė visai nereikalingi verkšlenimai ir kaltinimai. Net kulminacija buvo pakenčiama – ok, nieko naujo, banaloka, bet tiek to. Tačiau pats blogiausias dalykas, kuris galutinai sunaikino kurį laiką turėtą įspūdį – atomazga. Kadangi nenoriu spoilinti, tai sunku kažką plačiau parašyti apie tai, bet kvailiau, banaliau sugalvoti tikriausiai nebebuvo galima. Likau nusivylusi.

6/10

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: