Pradžia > Jake Johnson, Jenée LaMarque, Ron Livingston, Zoe Kazan > 816> The Pretty One (2013)

816> The Pretty One (2013)


Pretty-One-PicturesRež.: Jenée LaMarque
Vaidina: Zoe Kazan, Jake Johnson, Ron Livingston
2013 m., JAV, 90 min
Žanras: komedija, drama
imdb nuoroda čia.

Lorelė – mergina, vis dar gyvenanti pas tėtį, dėvinti mirusios mamos drabužius ir matanti, kaip jos gyvenimas veda tiesiog į niekur. Tuo tarpu jos dvynė sesuo Odrė – pasitikinti savimi, gyvenanti toli nuo gimtų namų, turinti gerą darbą. Vieną kartą, joms važiuojant automobiliu, įvyksta avarija. Lorelė, gulėdama ligoninėje, supranta, kad tėtis su savo drauge klaidingai suprato, kad mirė ne Odrė, o ji – Lorelė. Visgi mergina nusprendžia neatskleisti tiesos ir išvyksta gyenti Odrės gyvenimo…

Skamba standartiškai, iš esmės filmas toks ir yra. Dargi viską pablogina Zoe Kazan, kuri nesugebėjo perteikti dviejų seserų skirtumų, kaip ir to, kad Lorelė bent kiek mėgino persikūnyti į Odrę po jos mirties. Visur mačiau tik Lorelę, o ne bandymą perteikti sesers manieras. O gal Lorelė tiesiog iš tikrųjų buvo tokia beviltiška?

Bet buvo ir gerų momentų, kurie ir išlaikė iki galo bei pakėlė šią juostą mano akyse. Tai buvo New Girl ir kitų projektų aktorius Jake Johnson. Jis tikriausiai niekuomet nevaidins tipinio išblizginto gražuoliuko ir tai yra puiku! Keisti, bet tuo pačiu ir žavūs, charizmatiški ir be galo savi vaidmenys jam tinka, tikiuosi būtent tokiame vaidmeny jį pamatyti dar nesyk. Vienas tokių vaidmenų yra atliktas ir šiame filme. Savitas, netipiškas pagrindinis veikėjas vyras lygiai kaip ir keistuolė Lorelė, tiko vienas kitam ir pačiam filmui įnešė šarmo, išskirtinumo. Beje, tiek J. Johnson, tiek Z. Kazan turi savo repertuare dar po vieną netipišką romantinį filmą – J. Johnson – Safety Not Guaranteed, o Z.Kazan – Ruby Sparks.

Moralas gan paprastas – apie tai, kaip svarbu būti savimi ir kad ,,aš esu aš, o ne ji“, taigi, gal kažką įkvėps pasitikėjimo? Arba tiesiog dailiosios lyties atstovės praleis gražų mergaitišką vakarą žiūrėdamos šį filmą.

6/10

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: