Pradžia > Allison Janney, Ari Sandel, Bella Thorne, Mae Whitman, Robbie Amell > 826> The DUFF / Mano stora amžinai bjauri draugė (2015)

826> The DUFF / Mano stora amžinai bjauri draugė (2015)


wordRež.: Ari Sandel
Vaidina: Mae Whitman, Bella Thorne, Robbie Amell, Allison Janney
2015 m., JAV, 101 min
Žanras: komedija
imdb nuoroda čia.

Vieną dieną kaimynas Veslis Biankai atskleidžia tai, ko ji iki tol nebuvo supratusi – ji savo draugių grupelėje yra DUFF – pažodžiui: stora, baisi draugė, o paprasčiau – silpnoji savo išvaizda grandis, kurią turi kiekviena grupelė. DUFF yra naudingas ir reikalingas žmogus grupelėje, nes per ją kiti asmenys gali bandyti sužinoti žinių apie gražiąsias jos drauges (Biankos atveju, nes apskritai DUFF etiketė galioja ir vyrams) ar net susisiekti. Iš pradžių neigusi tai vėliau ji suvokia, kad taip ir yra – ji DUFF, kurios niekas nepastebi, nes visi mato tik jos gražiąsias drauges. Bianka nusprendžia nenorinti būti DUFF ir paprašo savo kaimyno pagalbos.

Jei kartais teko skaityti knygą (kiek žinau, ji nėra išleista lietuviškai, tačiau juk yra kas skaito ir anglų ar kitomis kalbomis, ar ne?), tai nusivylimas ekranizacija bus didelis. Nes iš knygos paimti tik personažų vardai, DUFF idėja ir vienas kitas epizodas. Na, ir Biankos mamos veikla. Viskas. Visa istorija beveik nieko bendro neturi su knygoje pateikta, kas atrodo neteisinga. Vietoj autorės net sutikimo nebūčiau davusi kurti ekranizaciją. Bet kita vertus, juk pinigai byra. Tačiau po perskaitytos knygos žiūrėjau darsyk anonsą (ką jau buvau seniau dariusi ir miglotai prisiminiau, kad turiniai lyg ir nelabai atitinka), todėl žinojau, kad turiu tikėtis visiškai ko kito nei gavau knygoje. Taigi, pasistengiau atsiriboti nuo romano.

Ar pavyko? Vietomis. Nes tikrai buvo pikta, nes knygoje daug svarbių dalykų vyko, iš kurių būtų galima sukurti gerą paaugliams skirtą dramą. Juk ,,The Perks of Being a Wallflower“ sugebėjo suburti didelę gerbėjų minią su išties puikiai sudėliotu turiniu, kur ir dramos, ir komedijos netrūksta. Tai kodėl to nebuvo galima padaryti su ,,The DUFF“?

O filmas, manau, patiks visiems high school’inių filmų mėgėjams. O kadangi aš irgi juos mėgstu, visai fainas ir šis man pasirodė. Buvo keistų, išpūstų, banalių, standartinių epizodų, ne visi juokai buvo išties juokingi, nors kažkas kurdamas pagalvojo, kad juos žiūrėdami žmonės juoksis. Tačiau buvo ir aiškių idėjų, kurios galbūt paaugliams prasiskverbs į smegenis ir iš to padarys kažkokią išvadą, buvo mielų scenų, naivių, nuoširdžiai juokingų epizodų. Kad ir nesimpatiškas man pagrindinis aktorius (jau tooks standartinis saldainis paimtas), kad ir kai kurie įvykiai pernelyg greitai įvykdavo, sunkumai išsispręsdavo, vis vien likau patenkinta galutiniu rezultatu.

Skaldė kalbos, kad ,,The DUFF“ – tarsi ,,Mean Girls“ pamaina. Kiek apie šį filmą kalbės ateity pamatysime, bet visai smagu sulaukti tokio tipo kino juostų.

6/10

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: