Pradžia > Anna Paquin, Freddie Prinze Jr., Matthew Lillard, Paul Walker, Rachael Leigh Cook, Robert Iscove > 835> She’s All That / Viskas apie ją (1999)

835> She’s All That / Viskas apie ją (1999)


shesRež.: Robert Iscove
Vaidina: Freddie Prinze Jr., Rachael Leigh Cook, Matthew Lillard, Paul Walker, Anna Paquin
1999 m., JAV, 95 min
Žanras: romantinė komedija
imdb nuoroda čia.

Šį filmą paskatino pažiūrėti žinia, kad planuojamas jo perdirbinys. Tačiau peržiūrėjusi taip ir likau nesupratusi, kuo jis ypatingas, kad reiktų daryti remake’ą. Juk panašių romantinių filmų pilna ir net jeigu būtų sukurtas tokio siužeto filmas kitu pavadinimu, vargu, ar kas stebėtųsi siužeto panašumu į šiaip jau ganėtinai neseniai pastatytą She’s All That.

Centre atsiduria populiariausias mokyklos vaikinas, kurį palieka mergina. Tuomet su geriausiu draugu jie kerta lažybų, kad per likusias šešias savaites iki išleistuvių (o kaipgi be jų?) jis ne tik susipažins su nepopuliaria mergina, bet ir padarys ją mokyklos karaliene. Tačiau pažintis su iš pažiūros keistuole menininke gan greitai pasisuks kita nei numatyta linkme.

Taip, pridėkite savo sukurtus porą sakinių ir bus visas siužetas, kurį mintinai žinote ir tikrai nuspėsite. Nepaisant to filmas pasirodė gan smagus, tik kiek per greitai visi įvykiai vystėsi. Nesimatė jokio lūžio, kai pagr. veikėjas suvokė, kad visgi čia jau daugiau nei lažybos. Dar man visuomet kliūva, kai mergina, iki tol aktyviai kovojusi būti tokia, kokia yra, jau po pirmojo vakaro, kai buvo pakeista šukuosena, gražiai aprengta, padažyta, nuimti akiniai, ir po to ima vaikščioti su naujuoju savo įvaizdžiu (gal tik rūbai liko tie patys). Kur tuomet pradingsta visas noras būti savimi?

Dar be pagrindinės siužetinės linijos šiek tiek kalbama apie aktualų tokio amžiaus paaugliams klausimą kaip tai, kur stoti. O jei dar visi universitetai tave kviečia – nors persiplėšk, jei nežinai, kas labiausiai traukia.

Humoras paprastas, jo nedaug, bet jau geriau mažiau nei daugiau ir nenatūraliai įkišto. Pats filmas nespėja atsibosti, nes, kaip minėjau, atrodė, kad viskas labai greitai lėkė. Bet nebuvo nieko ypatingo, dėl ko norėtųsi didesnį balą rašyti.

5/10

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: