Pradžia > Elizabeth Meriwether, Hannah Simone, Jake M. Johnson, Lamorne Morris, Max Greenfield, Zooey Deschanel > New Girl / Naujokė (1 – 4 sezonai) (*papildyta 4 sezonu)

New Girl / Naujokė (1 – 4 sezonai) (*papildyta 4 sezonu)


P.S. Kol serialas nepasibaigęs, įrašą pasibaigus sezonui papildau nauja pastraipa, tačiau stengiuosi nieko per daug neatskleisti. Kai serialas visiškai pasibaigs, įrašas bus koreguojamas, iš visko sukuriant vieną bendrą stilistiškai tvarkingą įrašą.

Tai serialas, kuriame veiksmas prasideda tuomet, kai į loftą, kuriame gyvena trys vyrukai Nikas, Vinstonas ir Šmitas, atsikrausto linksmoji Džes.

Vos po dvidešimt minučių trunkantys epizodai, užkrečiantys gera nuotaika visai dienai. Kai kuriuos epizodus puikiai dar ir dabar prisimenu, nors juos jau ir senokai rodė. Pamenu, kažkada žiūrėjau maždaug vidurnaktį kažkurią seriją… Šeima miega… O mane taip prajuokino, kad vos susitvardžiau nenusijuokusi balsu.

Kodėl pradėjau žiūrėti šį serialą? Be abejo, to priežastis – Zooey Dechanel, kuri yra viena mėgstamiausių mano aktorių. Ir šiame seriale jos personažas žavėjo. Ji absoliučiai netipiška, įdomu, ar tokią antrą apskritai būtų įmanoma rasti, beprotiškai fantastiška ir labai juokinga. Dar mane visuomet žavi jos apsirengimo stilius.

Vyrukai – visi skirtingi, bet ir kartu mieli. Tikriausiai rimčiausias- Vinstonas (beje, jis kadaise krepšinį Latvijoje žaidė), bet nemažai ir jis juoko sukelia, ypač, kai jo gyvenime atsiranda gražuolis katinas. Nikas- fainas visai, tik gal į pabaigą per daug dramatiškas pasidarė (tačiau galiausiai viskas susitvarkė). Na, o Šmitas… Apie jį būtų galima visą romaną parašyti. Pats juokingiausias ir daugiausiai kartų atsidūręs kuriozinėse situacijose.

Na, ir būtina paminėti Sisi, kuri, nors ir negyvena kartu su jais, tačiau užima tikrai nemažą ir svarbią poziciją šiame seriale.

Pirmas sezonas. Iš tiesų pradžioje galvojau, kad Džes greitai ims draugauti su kuriuo nors iš savo ,,kambariokų“, bet ir gerai, kad taip nenutinka (bet tai nereiškia, kad niekada nieko tarp jų nevyko ir nė vienam nekilo tokių minčių, jau vien toji serija su dėže prezervatyvų! (ji tikrai buvo nereali, ypač į pabaigą…). Tuomet manau prarastų kiek žavesio serialas, nes būtų susikoncentruota į tų dviejų žmonių santykius. Jei reiktų išrinkti geriausią epizodą, būtų sunku. Iš 24 serijų man patiko… Beveik visos. Ir toji su Dirty Dancing, ir su minėtaisiais prezervatyvais, ir su rankšluosčiais, ir t.t. Ir paskutinė labai miela…

(2012-05-09)

_____________________________________

Antrasis sezonas- ne ką blogesnis, kuo labai džiaugiuosi. Kiekvienos serijos metu nemažai prisijuokiu ir tai būna geriausi pietūs per visą savaitę (nes žiūrėdama šį serialą visuomet pietauju). Veikėjai- tokie pat įdomūs, juokingi ir nepakartojami. Tik tiek, kad šiame sezone išryškėja viena meilės linija, tad įdomu stebėti, kaip ji rutuliojasi ir eh, ką čia bepasakysi. Nuostabus serialas!

(2013-05-17)

____________________________________

Na ką, gyriau pirmuosius du sezonus, o štai trečiasis su kiekviena serija vis labiau nuvylė. Nežinau, kas ar tai jam nutiko, ar tai man, tačiau šis sezonas pasirodė visai neįtraukiantis. Galvoju, kad visgi kaltinčiau minėtąją meilės liniją, nes iki tol viskas buvo taip šaunu, o po to – jau visai nebe taip. Vienintelis Šmitas su Vinstonu dar sugeba prajuokinti, na, ir į Džes įdomu visuomet pažiūrėti vien dėl jos nuostabaus aprangos stiliaus. O visa kita – nyku. Nebeliko to entuziazmo, kai laukdavau kiekvienos naujos serijos, o net ir susitaupius kokias 3-4 sunkiai prisiruošdavau įsijungti, o galop po vienos pažiūrėtos kitų griebti irgi visai nesinorėdavo. Nesakau, kad visai nebeprajuokina: pasijuokti tenka, bet ne tiek, kiek norėtųsi, o buvo ir ne viena serija, kur tik vos kartą šyptelėdavau, nors pirmus du sezonus žiūrėdama tiesiog nenustodavau juoktis. Šiame sezone įsitvirtina naujas personažas (tiesą sakant ne visai naujas, nes iki tol taip pat jį buvote matę – pačioje pirmoje serijoje) – Coach – kuris man nė trupučio nėra juokingas, daugiau – nervinantis. Taigi, apibendrinus: jei pirmiems dviems sezonams rašiau 10/10, tai šiam parašyčiau nebent kokius 5/10. Liūdna, todėl tikiuosi, kad ketvirtasis sezonas bus geresnis. Nes visgi pagrindinius veikėjus aš labai myliu, tereikia gero siužeto.

(2014-05-15)

_______________________________________

Ketvirtasis sezonas. Prasidėjo vangiai – jau maniau, kad išliks tokia pati (jei ne blogesnė) nuomonė kaip ir apie trečiąjį sezoną, tačiau kuo toliau, tuo labiau atsigavo. Nežinau, kas nutiko, gal kad galutinai buvo padėtas taškas vienoje istorijoje, o tai leido vystytis naujiems siužetams, nuotykiams bei pažintims. Toks jausmas, lyg vėl būtų įkvėpimas pagavęs, nes nebesitikėjau nieko gero, o staiga – ir vėl ėmiau laukti serijų, žiūrėti po kelias iš eilės, jei tik susitaupydavau, domėtis, kas yra, kad nepasirodė nauja ir t.t. Paskutinė serija – tiesiog tobula visko užbaigimui, svarbu, kad kitais metais neprikurtų kažko, kas vėl kai kuriuos personažus sugrąžintų į pradžios tašką. Galbūt gaila tik dėl vieno personažo, kuris pradingsta vos po kelių pasirodymų, nes man jis atrodė tiesiog puiki pora vienam iš veikėjų. Na, ir vienas iš svarbesnių personažų atsisveikina pabaigoje ir, kaip supratau, tai tikriausiai atsisveikinimas visam laikui – asmeniškai buvo liūdna žiūrint į atsisveikinimą, bet kita vertus, neatrodo, kad be jo bus liūdniau. Dabar belieka sulaukti naujojo sezono. O šiam vėl rašau itin aukštą balą – 9.

Ir dar pagalvojau, kad labai ,,dėkingas“ yra Džesės apsirengimo stilius: kaip žinoma, ją vaidinanti aktorė šiuo metu laukiasi vaiko ir gerai įsižiūrėjus paskutinėse keliose serijose matyti praplatėjusi talija, tačiau dėl puikiųjų suknelių bei plačių megztukų tai nėra ryšku ir dėl to kūrėjams neprireikė staiga sukurti netikėtų posūkių ar visuomet aktorę rodyti tik pvz. iki pusės.

Bendras vidurkis – silpnas 9/10 ir vis dar rekomenduoju tiems, kam trūksta vitamino C!

Autorė: Elizabeth Meriwether, vaidina: Zooey Deschanel, Jake M. Johnson, Max Greenfield, Hannah Simone. Lamorne Morris, 2011 m., JAV.

Reklama
 1. gegužės 9, 2012 8:42 pm

  ooi, šitas koks geras! visada pakelia nuotaiką šio serialo serijos. jau vien tas Šmitas.. koks jis juokingas 🙂
  neesi žiūrėjusi ,,that 70’s show“? jei ne, tai labai rekomenduoju. žiūrint jį man net pilvą kartais paskausta nuo juoko 🙂

  • gegužės 10, 2012 4:38 pm

   Šio serialo nesu mačiusi, bet pasižymėjau jį, tai vasarą užmesiu akį 😉 Nes kol kas noriu apsiriboti tais serialais, kuriuos esu pradėjusi žiūrėti.

 2. treshnee
  gegužės 16, 2014 5:35 am

  Na, kad įdomumo jau jam trūksta tai tikra tiesa.. Pati vos ne iš reikalo ar tik dėl fono žiūrėdavau.. Man tas Sisi darbas bare nesižiūrėdavo.. Ir šiaip veiksmas bare.. Kažkaip pirmam sezone labai norėjosi tos meilės ir santykių linijos, bet kad ten nesąmonė gavosi su ja, tai paskui jau labiau norėjau, kad Sisi su Šmidtu kas nors gautųsi iš naujo..

  • Filmų vakaras
   gegužės 16, 2014 7:41 pm

   oi, žinau tą ,,iš reikalo“ ką reiškia žiūrėti. Nes pati keleto nemetu, nes atrodo, tiek pažiūrėjau, tai kaipgi nebetęst, tai dažniausiai irgi kaip foną užsileidžiu . Ir dažnai man atrodo, kad meilės linijos ir sugadina viską. Nes kol jos nebuvo, viskas buvo puiku, o atsirado – ir serialas ėmė ristis žemyn.
   Gerai, kad yra tokie serialai kaip Hannibal, kur su kiekviena serija vis labiau tobulėja. Na, ir aišku Game of Thrones. O tai pamanyčiau, kad tikrai man jau kažkas ne taip, nes paskutiniu metu žiūrimi serialai (TVD, Glee, The Following, minėtasis New Girl) visiškai nebesugeba įtraukti ir nors kiek sudominti.

 1. birželio 6, 2012 3:20 pm
 2. rugpjūčio 12, 2012 3:18 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: