Pradžia > Amber Heard, Anson Mount, Jonathan Levine, Whitney Able > 881> All the Boys Love Mandy Lane / Visiems vaikinams patinka Mandy Lane (2006)

881> All the Boys Love Mandy Lane / Visiems vaikinams patinka Mandy Lane (2006)


mandyRež.: Jonathan Levine
Vadina: Amber Heard, Anson Mount, Whitney Able
2006 m., JAV, 90 min
Žanras: siaubo drama
imdb nuoroda čia.

Yra mokykloje tokia Mandy Lane. Ji patinka visiems. Ir štai grupelė vaikinų ją kartu su dar dviem merginom pasikviečia į atokią rančą, kur, kaip tikimasi, kažkam pagaliau pavyks Mandy palenkti į savo pusę ir su ja pergulėti. Tačiau vos tik veiksmas rančoje įsisiūbuoja, paslaptingas žudikas ima vieną po kito iš susirinkusiųjų žudyti.

Man labai trūko prie žanrų komedijos. Nes filmas – kuo tikriausia komedija, visą laiką prasijuokiau. Vaidyba – tokia prasta, kad net negera žiūrėti. Mandy Lane, kurią vaidina dabar gan išpopuliarėjusi A. Heard, iš viso tragiškas personažas. Kaip toks visiškai be charizmos, be jokio išskirtinumo veikėjas gali būti pagrindinis, apie kurį sukasi visas veiksmas? Apie ją net ir nelabai ką sužinome viso filmo metu, nes ji, apart geros išvaizdos, neturi nieko, ji vos kelis žodžius teištaria per pusantros valandos. Nors galbūt išvaizdos ir pakanka? Kaip buvo jau galima suprasti, apie charakterių plėtojimą kalbos nėra.

Dialogai – tušti, nuobodūs, nenatūralūs, pusę laiko jei ne daugiau kalbama apie seksą, bandoma palaužti Mandy, visi varžosi dėl jos, bet tai vyksta labai jau… Net nežinau, vangiai? Intrigos nėra. Įtampos irgi. O be to siaubo filmas ne siaubo filmas.

Žudiką nuspėti lengviau negu lengva, o dar ir gan greitai jis parodomas, tad spėlioti (t.y. įsitikinti, kad buvau teisi) nereikėjo laukti ilgai. Pabaigoje bandoma pateikti twist’ą, bet irgi nesigauna, nes nuspėti taip pat tai buvo nesunku ir jokio netikėtumo nebuvo. Žudoma gan originaliai, ,,Pjūklo“ neperspjauna, bet pažiūrėti yra į ką. Kulminacija – juokingiausia filmo dalis.

Tikėjausi nors truputį geresnio… Dabar kažkaip nesinorėjo net smulkintis vertinant, todėl 2/10

Reklama
 1. Ponas Kinas
  vasario 21, 2016 9:28 am

  O kam Jūs žiūrėjote šį filmą, kai yra begalės geresnių? 🙂

  • vasario 28, 2016 7:53 pm

   Didžiausia problema turbūt tame, kad retai išjungiu filmą nebaigusi. O kalbant apie konkrečiai šį atvejį, tai iš skaitytų atsiliepimų buvau susidariusi įspūdį, kad tai vienas geresnių filmų savo žanre, todėl planuose jis ir atsirado.

 1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: