Pradžia > Josh Duhamel, Julianne Hough, Lasse Hallström > 904> Safe Haven / Saugus prieglobstis (2013)

904> Safe Haven / Saugus prieglobstis (2013)


safeRež.: Lasse Hallström
Vaidina: Julianne Hough, Josh Duhamel
2013 m., JAV, 115 min

Žanras: romantinė drama, trileris
imdb nuoroda čia.

Aprašinėdama ,,Confessions“ minėjau, kad prieš tai dar žiūrėjau pora filmų, kurie spėjo jau ir pasimiršti. Neaprašyti visai jų nenorėjau, nes vis dar tikiuosi išlaikyti šią vietą kaip visų savo peržiūrėtų filmų kaupyklą. Todėl pasiruoškite kelioms trumpoms apžvalgoms.

Pirmasis filmas – Safe Haven, pastatytas pagal vieną iš Nicholas Sparks knygų, kurio dėka atsirado tokie filmai kaip The Notebook, The Last Song, Dear John ir dar keletas kitų, kuriuos vienija daug panašumų. Jei ne pagrindinė filmo pora, kažin, ar būčiau jį įsijungusi. Julianne Hough ir Josh Duhamel man šį filmą, kuriame, be abejo, netrūksta klišinių scenų, banalių dialogų ir siužetinių vingių, darė visai pakenčiamą ir, pamenu, noro išjungti vidury filmo nebuvo. Kaip ir kituose pagal šio rašytojo knygas kurtuose filmuose, netrūksta gražių vaizdų, ,,tobulų“ akimirkų. Bežiūrėdama nuotraukas, prisiminiau, kad viena siužetinė linija, kuri turėjo būti tikriausiai toji, kuri kulminaciją padaro labiau įspūdingesnę, man kaip tik sugadino pabaigą.

Tuomet parašiau 5/10, tai tebūnie.

 1. PonasKinas
  18 rugsėjo, 2016 6:01 pm

  Mačiau šį neseniai. Susugundžiau nes tas pats režisierius kaip ir “Sidro namų taisyklės“. Viskas gražu, vaizdinga, kokybiška, o turinys ir siužetas – niekalas, Net apmaudu, kad kogero brangus filmas, o nieko gero.

 2. Filmų vakaras
  22 rugsėjo, 2016 1:22 pm

  Šio režisieriaus ne vienas filmas yra patikęs: Chocolat, What’s Eating Gilbert Grape, Hachiko. Salmon Fishing in the Yemen irgi savo žanre pakankamai gaivus filmas, kurį ir antrąsyk pažiūrėčiau. Sidro namų taisyklių nežiūrėjau, nes noriu pirmiau knygą perskaityti.

 1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: