Pradžia > Juliette Danielle, Tommy Wiseau > 960> The Room (2003)

960> The Room (2003)


Rež.: Tommy Wiseau
Vaidina:
Tommy Wiseau, Juliette Danielle
2003 m., JAV, 99 min
Žanras: drama
imdb nuoroda čia.

Tikriausiai lengva nuspėti, kodėl būtent dabar (tiksliau – prieš kokį mėnesį, jei ne dar seniau) šis filmas pagaliau buvo peržiūrėtas. Dėkoti reiktų James Franco ir šiemet pasirodžiusiam The Disaster Artist (2017). O juk šio negaliu žiūrėti, jei nemačiau originalo. Nesvarbu, kad iki tol mačiau ir Honest Trailer, ir Cinema Sins kurtą video, ir tiesiog ištraukas. Turėjau pamatyti visą. Net jei draugė, jį žiūrėjusi vos diena prieš, spjaudėsi ir klausė, kodėl ji švaistė laiką tokiam filmui.

Džonis – sėkmingas bankininkas, gyvenantis su mylima sužadėtine Liza. Tačiau Liza jo nebemyli. Ji simpatizuoja Džonio geriausiam draugui ir nusprendžia jį suvilioti. Taigi, viskas paprasta ir lyg ir nuspėti galima, kad bus kiek padūsavimų, skausmingų paslapties atskleidimų, verkšlenimų, bet The Room nebūtų The Room, jei nepakeltų peržiūros į visai kitą lygmenį.

Pastatymas yra tragiškas. Ir net jei kažkas dėl to, kad jis ant tiek blogas, kad net geras, įrašo jam puikų balą, aš nė nemąstydama rašau žemiausią. Jei pradžioje dar buvo juokinga, nu nes čia The Room, juk iš pradžių žinojau, ko tikėtis ir pan., tai po to jau paprasčiausiai buvo nuobodu, tik vietomis dar kilsteldavau antakius iš nuostabos, kokia nesąmonė ekrane vyksta.

Džonio juokas sapnuotis gali košmaruose (išvengiau to, bet atsižvelgiant į pastaruosius košmarus, dar ir Džonį pridėjus visai stogas važiuoti pradėtų), jis visad ne vietoje ir ne laiku. Jo Hi, Mark – klasika, kaip ir visi kiti Hi, kurių perpildytas The Room. Į namus vieni ateina, kiti išeina, būtinai pasisveikindami ir atsisveikindami, pasakę po sakinį ar du. Košmariška vaidyba, lygiai kaip ir dialogai, scenų pateikimas, muzika. O taip, apie sekso scenas, kurioms buvo naudojami tie patys kadrai, tikriausiai jau teko girdėti? Kartojasi pokalbio temos, bereikšmis kamuolio mėtymas, įėjimas – išėjimas, Hi – I have to go, cypsėjimas ir atitinkami judesiai erzinat (rimtai???), o kur dar toji keista scena pabaigoje su Džoniu ir Lizos suknele. Visiškai pamesta tema apie Lizos mestą jam kaltinimą dėl fizinio smurto. Kalbėti būtų galima be pabaigos.

 

Kategorijos:Juliette Danielle, Tommy Wiseau Žymos:, ,
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. 13 balandžio, 2018 9:04 am

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: