Pradžia > Kate Winslet, Leonardo DiCaprio, Sam Mendes > 1054> Revolutionary Road / Nerimo dienos (2008)

1054> Revolutionary Road / Nerimo dienos (2008)


Pagaliau ir rimta drama atsirado mano filmų padangėje, o tai vien tik visokiais šeimai skirtais filmais save maitinau iki tol (nors šeimos pas mane nė su žiburiu nėra).

Šeštasis dešimtmetis, o centre – sutuoktinių santykiai. Viskas buvo tobula pradžioje – gražūs žmonės, idealus namas jaunai šeimai. Visgi po truputį atsiskleidžia tai, kas slypi už išorinės idilės. April norėjo būti aktorė, bet tuomet sukūrė šeimą, susilaukė vaikų, o visi bandymai grįžti į sceną buvo nesėkmingi. Jos vyras Frankas nekenčia savo darbo. Asmeniniai nusivylimai, nesulaukiamas palaikymas iš kito pereina į nesibaigiančius konfliktus.

Stipri, rimta drama. Ir pati karts nuo karto ašarojau, žiūrėdama. K. Winslet ir L. DiCaprio puikūs. Liūdnas, niūrus filmas, kuriame veikėjai pasimetę, bando vienas kitą įtikinti, kad kažkas gali pasikeisti tiek, kad net patys ima tuo tikėti. Pabaigos kitokios norėjosi, čia gal per daug dramos gavosi. Ir vietomis vaikų man trūko, nes neretai atrodė, kad jie net neegzistuoja.

imdb

8/10

 1. Ponas Kinas
  11 sausio, 2021 8:48 am

  “nors šeimos pas mane nė su žiburiu nėra“. Manau, tai daugeliu atveju lemia mūsų pasirenkamų filmų tematika. Kai jau turi savo Nensę ar Džeką, tai vis mažiau įdomu kaip kine susitinka Nensė ir Džekas ir kaip klostosi jų santykiai. Čia tuo atveju jeigu filmas tik apie Nensės ir Džeko meilę. Jau norisi kažko daugiau, kaip pvz. filme “Neištikimoji“.
  Šis filmas vertas dėmesio, nors žiūrėtas prieš kelerius metus jau užsimiršo.

 2. Filmų vakaras
  1 vasario, 2021 5:43 pm

  hm, bet ar tikrai jau esant poroje šis filmas prarastų įdomumą? Santuokoje/partnerystėje ilgokai gyvenantiems žmonėms gal visai irgi minčių suteiktų. Bet pritariu, kad neretai ieškome kine pojūčių, kurių kasdienybė nesuteikia.

 1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: