Apie

Šiame tinklaraštyje pateikiami subjektyvūs atsiliepimai, nepretenduoju į kritikės vardą ir nerašau recenzijų, viskas pateikiama mėgėjiška forma, nes ir pati esu tik mėgėja. Galite sutikti su mano nuomone, galite ir ne – skoniai skiriasi ir tai yra nuostabu. Prieš parašydama didesnius spoilerius, visuomet prieš tai perspėju.

Tinklaraštyje stengiuosi paminėti visus matytus filmus bei serialus. Vieni jų geresni, kiti blogesni, iš vienų pasisemiu daugiau, iš kitų mažiau. Vieni jų puikuojasi geriausiųjų sąrašuose, kiti – galbūt blogiausiųjų, žanrus mėgstu kone visus, tad rasite pačius įvairiausias kino juostas. Kadangi filmus žymiuosi čia jau daug metų, natūralu, kad nuomonė ar skonis metams bėgant galėjo pakisti. Tačiau tebūnie tai mano istorija.

Dešinėje galite matyti sąrašą serialų, kuriuos tikiuosi kada nors užbaigti.

Šiuo metu pateiktas filmų turinys neatitinka tikrovės, nes jame pateiktas sąrašas maždaug iki 2016 metų. Galbūt kada nors sutvarkysiu iki galo.

Visuomet laukiu pasiūlymų, rekomendacijų, kuriuos galite rašyti tiek į komentarus čia, tiek tam skirtoje skiltyje, tiek po filmų atsiliepimais.

 1. Dovilė
  20 rugpjūčio, 2014 2:29 pm

  Labas, labai noriu susisiekti su autore, bet nerandu jos kontaktų. Rengiu straipsnį ir norėčiau užduoti keletą klausimų:)

  • Filmų vakaras
   21 rugpjūčio, 2014 9:35 am

   Parašiau jums į el. paštą.

 2. Simas
  31 rugpjūčio, 2016 1:44 pm

  Ne į temą, bet nežinau nei pats kodėl labai noriu pažiūrėti filmą ir nepavyksta jo surasti, tai noriu paprašyti jei kur netyčia pamatytumėte “Rape Story“ http://www.imdb.com/title/tt5056056/?ref_=tt_rec_tt duokite žinoti ir man. Ačiū
  🙂

 3. Kristina
  29 kovo, 2017 2:17 pm

  Sveiki, norėčiau susisiekti su blogo autore.

  • Filmų vakaras
   29 kovo, 2017 6:39 pm

   Sveiki,

   parašiau Jums į nurodytą el. paštą.

 1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: