Pradžia > Carlos Gallardo, Consuelo Gómez, Robert Rodriguez > 490> El Mariachi / El Mariachi

490> El Mariachi / El Mariachi


600px-El_mariachi_59Žiūrėjau profesionaliai lietuviškai įgarsintą filmą ir šiame įraše nutarta nesulietuvinti pavadinimo, o palikti originalą. Tačiau internete galima atrasti ir vertimą- muzikantas. Tai pirmasis režisieriaus Robert Rodriguez filmas bei pirmoji trilogijos El Mariachi dalis (antroji- Desperado, trečioji- Once Upon a Time in Mexico).

Vaikinas atvyksta į miestelį, kuriame galėtų įsidarbinti muzikantu. Gitaros dėklas visuomet jo rankoje ir būtent muzikuodamas jis nori tęsti šeimos tradicijas. Tačiau, jo nelaimei, tame miestelyje kaip tik buvo laukiama žudiko su gitaros dėklu rankoje. Tik pastarojo dėkle ne muzikos instrumentas, o ginklai. Taigi, vaikinas tampa taikiniu.

Mažabiudžetis filmas (vos 7 000$), tačiau nepasakyčiau, kad trūko kokybės. Yra daugybė filmų su milijoniniais biudžetais, tačiau žymiai prastesnių. Kino juostos žanras- kriminalinė veiksmo drama/trileris, nors buvo ir labai smagių momentų, tad asmeniškai pridėčiau ir komedijos žanrą. Įdomūs filmavimo sprendimai nepaliko manęs abejingos, kadangi patiko, kaip buvo parodytos kai kurios scenos, pagreitinimas, kurį galime vietomis išvysti buvo laiku ir vietoje. Šaudo-gaudo buvo nemažai, gal viena drąstiškesnė vieta, nes pagrinde visi gražiai iššaudomi, nepaliekant kokių nors kraujo potvynių.

Siužetas toks paprastutis, o pagrindinis veikėjas labai jaunas pasirodė. Apskritai, kažkada buvau mačiusi Desperado, tad galvojau, kad ir pirmoje dalyje bus A. Banderas, tad kiek nusivyliau. Na, bet pirmosios scenos (kai vienos užeigos savininkas parodė savo ,,muzikantų grupę“, tikriausiai buvo juokingiausia vieta per visą filmą) greit numaldė tą nusivylimą. Plius, trukmė gan neilga, vos 1 h 17 min ir praėjo pakankamai greitai. Aišku, dar pataisė reikalus šiek tiek muzikos- gitaros garsų bei pagr. veikėjo vokalo.

Šiaip jau vis dar laukiu, kol kuris kitas R. Rodriguez filmas pranoks Machete.

6/10

Rež.: Robert Rodriguez, vaidina: Carlos Gallardo, Consuelo Gómez, 1992 m., JAV, ispanų k., 81 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: