Pradžia > Damon Santotefano, Drew Seeley, Emily Perkins, Jane Lynch, Jessica Parker Kennedy, Katharine Isabelle, Selena Gomez > 41> Another Cinderella Story / Kitokia Pelenės istorija

41> Another Cinderella Story / Kitokia Pelenės istorija


Užsinorėjau ko nors mielo ir mergaitiško, tad įsijungiau šį filmą.

Merė gyvena su globėja, žinoma atlikėja Dominyka, bei dviem įseserėmis. Merė yra kaip tarnaitė: viską tvarko, gamina valgį ir t.t. Tačiau ji, kitaip nei mums žinoma Pelenė iš pasakų, eina į mokyklą ir turi gerą draugę. Taip pat, Merė pasižymi itin gerais šokėjos gabumais.Į jos mokyklą atvykęs dabar jau populiarus šokėjas ir dainininkas Joey, surengia konkursą: laimėtoja filmuosis naujausiame jo vaizdo klipe.

Turinys panašus į Pelenės, tik viskas sušiuolaikinta, nemažas dėmesys skiriamas šokiams. Jei neklystu, po šio filmo ir išgarsėjo Selena Gomez (tiesa, dar ten kažkoks lyg ir serialas yra, kur ji vaidina raganaitę). Tad tikėjausi, kad šiame filme bus nemažai dainų, o čia, atvirkščiai- pagrinde šokiai. Ir Selena, mano nuomone, šoka tikrai gerai. Galima šį filmą žiūrėti ir kaip smagią komediją, nes buvo vietų, kur tikrai nemažai nuoširdžiai juokiausi.

Dar labai patiko Jane Lynch, kuri čia vaidina piktąją pamotę. Jos charizmą ir puikią vaidybą jau pastebėjau seriale Glee, o čia ji puikiai tiko ir vaidmuo tikrai fainas. O jau pabaigoje įvykęs incidentas labai smagiai nuteikė (na, jei suprantat juodąjį humorą, tai ir jūs juoksitės 😀 ). Įseseres vaidinančios aktorės irgi neblogai susižiūrėjo.

Vienu žodžiu, tikrai neblogai 😀 Nors mačiau panašių filmų tikrai ne vieną.

Bet vis tiek rekomenduoju labiau 12-14 metų mergaitėms.

Nors šokiai tikrai patiko.

Rašau 6/10

Rež.: Damon Santotefano, vaidina: Selena Gomez, Jane Lynch, Drew Seeley, Katharine Isabelle, Emily Perkins, Jessica Parker Kennedy, 2008 m., JAV, Kanada, anglų k., 92 min.

  1. ingrida
    27 spalio, 2012 6:33 pm

    grazus filmas ir vaikejai ir patiko

  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: