Pradžia > Crispin Glover, Johnny Depp, Juliette Lewis, Lasse Hallström, Leonardo DiCaprio > 162> What’s Eating Gilbert Grape / Kas neramina Gilbertą Greipą

162> What’s Eating Gilbert Grape / Kas neramina Gilbertą Greipą


Ar atpažįstate nuotraukoje dešinėje esantį berniuką? Taip, tai Leonardo DiCaprio. Jis suvaidino autistą šiame filme ir už tai buvo netgi nominuotas Oskarui. Iki šiandien šiam apdovanojimui jis buvo nominuotas dar du kartus, deja, tų kitų filmų dar nemačiau, tačiau šiame Leo pasirodė tikrai gerai!

O pasakojama apie Gilbertą, kuris rūpinasi savo broliu, mama, na, ir visa šeima..

Tai jau ketvirtasis Lasse Hallström filmas, kurį esu mačiusi. Kad jis- vienas mėgiamiausių mano režisierių, nepasakyčiau, nes pvz. Dear John– man totalus š.., nors pvz. Chocolat man labai patiko. Tiesiog taip pasitaiko, kad visai netyčia įsijungiu būtent jo filmus.

Šiame filme pagr. vaidmenį atlieka Johnny Depp. Žavus, įdomus kaip ir kituose matytuose filmuose. Ir aišku, tai dar toks laikas, kai jo karjera dar kilo. Tikrai įdomu pamatyti ankstyvąją aktorių vaidybą. Na, kad ir L. DiCaprio. Juk šiame filme jis dar visiškas vaikas, o vaidina tikrai įtikinamai. Nors kaip suprantu, jo liga nėra ypač sudėtingo lygmens (ar kaip tai pavadinti), nes susitvarko su juo dar visai neblogai. Juk pvz. The Black Balloon tikrai sudėtingesnė situacija (ar bent jau man taip pasirodė). Bet vienu žodžiu, tai ką mačiau, man patiko. Ir Depp’o vaidmuo toks… Mielas. Nežinau, kaip tiksliau išsireikšti, bet tegaliu pasakyti, kad tai tikrai vienas geriausių jo vaidmenų. Kad ir nesu mačiusi labai daug filmų su juo.

O siužetas… Iš pažiūros paprastas, bet užkabina giliai, paliečiama daug problemų. Gyvenimas miestelyje, ypač, kai kažkuo išsiskiri iš kitų, tikrai nelengvas. Ir, kad ir kaip būtų keista, bet atrodė, kad prie Arnio žmonės visai pripratę ir nekreipia dėmesio į jo elgesį. Tačiau yra kitas žmogus, kuris kelia didžiulį susidomėjimą.. Nagrinėjama ir Gilberto vidinė būsena, jo norai, poelgiai… Bet vėlgi, kas mane žavėjo, tai šeima ir jos vienybė. Gebėjimas būti kartu ir nepasiduoti, kad ir retkarčiais pasiožiuojant. Štai kas man patiko.

Na, kad nebenukrypčiau į lankas, tai tenoriu parekomenduoti jį. Pažiūrėkite.

8/10

Rež.: Lasse Hallström, vaidina: Johnny Depp, Leonardo DiCaprio, Juliette Lewis, Crispin Glover, 1993 m., JAV, anglų k., 118 min.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: