107> The Virgin Suicides / Jaunosios savižudės


Prieš keletą dienų atsisiunčiau šį filmą (šiaip jau siunčiuosi retai, tik tuomet, kai nerandu filmo online) ir šiandien, vos atradusi tam laiko, jį peržiūrėjau.

Filme pasakojama apie penkias seseris Lisbon. Jau pačioje pradžioje pasaulį palieka pirmoji- Sesilija. Įtampa kasdien tarp merginų, jų tėvų ir aplinkinio pasaulio didėja, o jų gyvenimas tampa kone manija kaimynams.

Filmas niūrus, tačiau yra ir linksmų vietų, bet net ir jas žiūrėjau be jokios šypsenos, nes viskas priminė daugiau tragediją… Kadangi knygą jau esu perskaičiusi (ir labai rekomenduoju visiems ją), tai kaip ir žinojau, ko tikėtis iš filmo. Kaip knygos ekranizacija, filmas tikrai gan neblogas, nors visgi, mano nuomone, knygoje viskas perteikta daug geriau (nors skaičiau komentarų, kad kai kuriems atrodo atvirkščiai). Situacija liūdna, ypač paskutinės scenos sustiprino šį įspūdį (kalbu apie baseiną ir vyriškio žodžius). Gaila man jų, o motinos nepateisinsiu niekaip: nejaugi ji nematė, kas vyksta?..

Tiesa, šiame filme vaidina šiokį tokį vaidmenį ir Hayden Christensen. Svarbiausia tai, kad filme jo ieškojau, bet niekaip neatpažinau, kuris iš visų rodomų vaikinukų buvo jis. 😀 Tik google pagalba sužinojau, kuris yra jis. Na, pasikeitė per šitiek metų.. 😀

Rašau 7/10. (jei nebūčiau skaičiusi knygos, tikriausiai duočiau daugiau).

Rež.: Sofia Coppola, vaidina: Kristen Dunst, Josh Hartnett, Danny DeVito, Jonathan Tucker, Hayden Christensen, A.J. Cook, Hanna Hall, Leslie Hayman, Chelse Swain, 1999 m., JAV, anglų k., 97 min.

  1. 11 vasario, 2012 1:07 pm

    Kažkada labai seniai mačiau ir tuo metu labai patiko 🙂

  1. 8 kovo, 2016 9:11 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: