Pradžia > Freddie Highmore, Johnny Depp, Kate Winslet, Marc Forster > 258> Finding Neverland / Niekados šalies beieškant

258> Finding Neverland / Niekados šalies beieškant


Pamenu, vaikystėje turėjau ploną gražiai iliustruotą knygutę apie Piterį Peną. Kur ji dingo, spėlioti nedrįsiu, tačiau tepasakysiu, kad tai ir buvo vienintelė pažintis su šiuo personažu. O šis filmas leidžia pasinerti į garsiojo personažo kūrėjo gyvenimo atkarpą, per kurią ir buvo sukurta stebuklinga istorija apie berniuką, kuris niekada nenorėjo užaugti ir kuris gyveno stebuklingoje Niekados šalyje.

Švelnus, lėtas ir nuoširdus- taip galiu apibūdinti šį be galo gražų filmą. Toks paprastutis, bet sukeliantis daug įvairiausių pojūčių ir emocijų: nuo juoko iki ašarų (tikrai nedaug trūko, kad jos pasirodytų..). Džeimsą Metju Barį sukurti Piterį Peną įkvėpė šeima, kurią jis pažino tuo metu. Kas toji šeima? Našlė Silvija, kurią vaidina žavioji Kate Winslet, ir keturi jos sūnūs. Nejučia vyriškis susidraugavo su jais ir ėmė leisti visą laisvą laiką kartu. O ir pats Džeimsas man priminė vaiką- juk jis buvo tikras svajotojas, o išgalvotoji Niekados šalis niekur iš jo galvos nepasitraukė nuo pat vaikystės, kai ją sugalvojo. Jo elgesys, žaidimai, kuriuose dalyvaudavo su didžiausiu malonumu- tai ir žavėjo, ir vertė šypsotis. Džeimsas daugiau ar mažiau, bet gyveno savo susikurtomis taisyklėmis. Tačiau ateina laikas, kai tiesiog privaloma pramerkti akis ir pamatyti tikrovę, kad ir kokia baisi ji bebūtų. Tai filmas ir apie kūrybą, tikėjimą tuo, ką darai, svajones, jų išsipildymą.

Labai miela istorija, pilna gražių vaizdų, šilto tarpusavio bendravimo, saikingai naudotos fantastikos ir, žinoma, geros vaidybos. Johnny Depp buvo, yra ir, tikiu, išliks man vienu geriausių aktorių, į kurį visuomet žiūrėti įdomu, o jo vaidmenys- skirtingi ir charakteringi. Na, o Kate Winslet man vis labiau patinka.

Negalima nepaminėti muzikinio takelio, kuris tiesiog nuostabus.

Beje, šunį įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio.

Rekomenduoju tiek mažiems, tiek dideliems. 9/10

Rež.: Marc Forster, vaidina: Johnny Depp, Kate Winslet, Freddie Highmore, 2004 m., JAV, Didžioji Britanija, 106 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: