480> Alfie / Alfis


05alfi.2.390Tai 1966-ųjų perdirbinys, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka Jude Law – paskutiniu metu kaip niekad dažnai žiūriu filmus su juo, tačiau tai pavyksta visiškai netyčia. O ir jo filmografijoje yra tikrai vertų dėmesio kino juostų.

Alfis- mergišius, bijantis įsipareigojimų. Jis keičia moteris tarsi kojines. Tačiau tik patirdamas nuopuolius jis suvokia savo veiksmų pavojus.

Ši juosta skiriasi nuo tipinių romantinių komedijų. Pagrindinis veikėjas dažnai kalba į ekraną, komentuoja sutiktas moteris, poelgius ar ištartus žodžius. Tad visą istoriją matome iš vyriškosios pusės, galime spręsti apie jį ne tik iš jo elgesio, bet ir minčių, žinoti, ką jis galvoja vienu ar kitu momentu. Toks pasakojimo būdas man pasirodė įdomus.

Pati kino juosta- pakankamai miela, spėliojau, su kuria jis liks, tačiau pabaiga- absoliučiai netikėta. Yra keletas smagių scenų iš kurių, be abejo, pati įsimintiniausia: Alfis parodijuoja Singin’ in the Rain pagrindinio veikėjo šokį baloje, kuri sukėlė nuoširdų juoką. Žinoma, daugiausia rodoma, kaip jis vaikšto nuo vienos moters prie kitos, o karts nuo karto jo gyvenime įvyksta koks įvykis, kuris šiek tiek supurto jį ir priverčia susimąstyti- tiesa, ne visuomet taip, kaip turėtų.

Nors romantinės komedijos labiau mėgstamos moterų, bet šis daugelio rekomenduojamas ir vyrukams, kad pasimokytų iš kito klaidų.

Gal ir neįsimintina, bet paliekanti tokį gan mielą jausmą viduje. Tiesa, muzikinis takelis tikrai neblogas.

6/10

Rež.: Charles Shyer, vaidina: Jude Law, Marisa Tomei, Susan Sarandon, 2004 m., Didžioji Britanija, JAV, 103 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: