Pradžia > Ariel Winter, Edward Burns, Eric Valette, Raegan Lamb, Shannyn Sossamon > 7> One Missed Call / Praleistas skambutis

7> One Missed Call / Praleistas skambutis


Japonai kuria puikius siaubo filmus, o amerikiečiai juos perdaro tikrai ne per geriausiai- šitai jūs girdėjote tikrai ne kartą. Tikiu, kad originalai geresni, bet vis neprisiruošiu nė vieno pažiūrėti, į rankas pakliūva tik perdirbiniai. ,,One Missed Call“- vienas iš jų.

Siužetas: pagrindinė veikėja Betė matė, kaip du draugus pasiglemžia mirtis. Jie abu prieš tai gavo balso pašto žinutes, kuriuose- jų pačių balsai ir reakcija į savo artėjančią mirtį. Žinučių siuntėjai- prieš tai mirę žmonės. Vieną dieną Betė irgi pamato praleistą skambutį, o balso pašto žinutėje išgirsta savo balsą. Padedant detektyvui, ji ima aiškintis paslaptį, kuri, nežinia, kur nuves, o liko trys dienos..

Ech, visi panašūs į šį siaubo filmai panašūs, bet vis tiek įdomu. Pati paskutiniu metu prikaupiau nemažai šio žanro filmų, tad nusprendžiau praretinti jų gretas.  Galbūt iki mokyklos spėsiu ištuštinti kompiuterį nuo seniai bestovinčių filmų, tuo labiau, kad kai kurie net nelabai traukia. Bet trinti nepamačius nesinori- kas žino, gal visai įdomus?

Tai va, prieš mirtį žmogus mato keistus dalykus: bjaurias kirmėles, nenusakomo baisumo veidus (na, jie taip baisiai tik turi atrodyti, iš tikrųjų, viskas gan pakenčiama 😀 ). Ir kaip tik, žiūrėdama filmą, aš kandau sumuštinį ir tuomet pamačiau, kad ant sūrio guli maža kirmėlytė. Kokiu būdu ji atsirado, neįsivaizduoju- aišku, sumuštinis atsidūrė šiukšlių dėžėje ir tuomet galutinai praradau apetitą. Prie tokių sutapimų, kai užsileidžiu dainą, o po kelių sekundžių per radiją ima groti tą pačią dainą (prieš tai per tą radijo stotį jos niekuomet negrojo), ar kai skaitau knygą ir tuo metu išgirstu kažką sakantį būtent tą žodį, kurį ką tik perskaičiau, esu pripratusi, bet kad atsirastų kirmėlė?… Na, ne, tikrai to nebuvo. Gerai, kad ji bent jau ne tokia, kaip filme. O tai tikrai būčiau pradėjusi klykti. Na, bet nukrypau į lankas truputį…

Filmas neblogas, nors ir nuspėjamas, aktoriai visai patiko. Tik vis galvojau, kas be pagrindinės veikėjos gale dar išliks (o gal per stebuklą ir pagr. veikėja mirs?), na, neatspėjau. Visgi, norėjau happy end’o, bet gavau nelabai happy ir nelabai end’ą. Galbūt kūrėjai apie antrą dalį mąsto? Bet nujaučiu, kad ne kokį pasisekimą šis filmas turėjo, jei dar jo nesusuko (nebent neradau?), nes japoniško filmo antra dalis yra. Na, baisaus nieko nėra, išsigąs nebent silpnų nervų ar itin retai siaubo filmus žiūrintys žmonės.

Abu pagrindiniai aktoriai buvo nominuoti už šį vaidmenį kaip geriausia (-as) siaubo f. aktorė (-ius) Teen Choice Awards.

Vertinu: 7/10

Rež.: Eric Valette, vaidina: Shannyn Sossamon, Edward Burns, Ariel Winter, Raegan Lamb ir kiti., 2008 m., Japonija, JAV, Vokietija, anglų k., 87 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: