Pradžia > Nima Nourizadeh, Oliver Cooper, Thomas Mann > 202> Project X / Projektas X

202> Project X / Projektas X


Jei dar kas nežino, tai filmas apie tris mokyklos nevykėlius, kurie sumano surengti tokį gimtadienio vakarėlį, kuris juos padarytų kietais ir kiekvienas mokykloje imtų juos pažinoti. Vos tik tėvai išvyksta, vakarėlis prasideda…

Nepaisant to, kad daugelis aplinkui šnekėjo, koks šis filmas geras, turėjau nuojautą, kad man jis toks nepasirodys. Ir buvau teisi. Na, tragišku gal ir negaliu vadinti, nes buvo parodyta tai, apie ką šis filmas ir turi būti: apie didžiulį vakarėlį, kokio pasaulis dar tikriausiai neregėjo. Todėl buvo įkomponuoti kone visi tokio vakarėlio ,,ingredientai“: daugybė muzikos, gėrimų, šokių, narkotikų, sekso, nuogų merginų, muštynių, siautėjimo ir visko aplinkui daužymo. Tikriausiai dar ką nors pamiršau, bet vaizdą turėtumėte susidaryti ir nematę filmo. O tai tegali reikšti, kad net ir neapsimoka žiūrėti, neįsivaizduoju, kaip apskritai atsiranda tokių, kurie eina net į kino teatrą jo žiūrėti. Nemokamai- na, dar gerai sakykim, bet mokamai? Tik ne aš.

Tokiam filmui buvau atitinkamai ir pasiruošusi. Sakysite kaip? Ogi pasidėjau prieš akis pc su įjungtu filmu, o pati užsiminėjau pašaline veikla, ką šiaip jau darau retokai žiūrėdama filmą. Taip sutaupiau šiek tiek laiko ir nuveikiau šį bei tą naudingo.

Pats nufilmavimas yra gan buitiškas, bet toks ir turi būti, kadangi visą laiką rodoma, kad filmuoja vienas iš vakarėlio dalyvių. Ir nors jo beveik nerodė, man jis visai patiko 😀 Dar labai patiko šunelis ir taip gaila pasidarė, kai jį sumąstė oro balionu paskraidinti.

Pagrindinio veikėjo (to, kurio namas ten buvo) man buvo gaila, tuo labiau, kad jis nuo pat pradžių abejojo dėl tokio didžiulio vakarėlio organizavo. O ką jau kalbėti apie pabaigą.. Siaubas. Neįsivaizduoju, kaip tikrovėje tėvai į tai reaguotų..

Siužeto, galima sakyti, nėra. Visą laiką vyksta tas pats per tą patį, tik tiek, kad, kuo toliau, tuo labiau visi įsišėlsta.

Filmas patiks panašių vakarėlių rengėjams ir dalyviams. Tokiems, kurie visame internete skelbia apie tai, kad reikia suorganizuoti kažką panašaus Lietuvoje. Bet žinot, nemanau, kad tai pasirodytų taip puiku kaip filme. Vienas efektas yra niokoti kažkam priklausančią nuosavybę, o kitas- kai tikriausiai kiekvienas už ją bus sumokėjęs tam tikrą sumą. Juk draudžiami dalykai visuomet duoda daugiau adrenalino nei teisėti. Bet, na, kam tokį pavyks surengti ir po to be pasekmių išsikapstyti, tikrai pasiseks.

Rašau 3/10

Rež.: Nima Nourizadeh, vaidina: Thomas Mann, Oliver Cooper, 2012 m., JAV, anglų k., 89 min.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: