Pradžia > Lucy Liu, Quentin Tarantino, Uma Thurman > 325> Kill Bill: Vol. 1 / Nužudyti Bilą 1

325> Kill Bill: Vol. 1 / Nužudyti Bilą 1


Po ketverių metų nuotaka prabunda iš komos. Ji pasiryžusi atkeršyti visiems, o pats svarbiausias tikslas- nužudyti Bilą, tą kuris ir kaltas dėl visko, kas įvyko.

Visuomet būna sunku šnekėti apie filmą, kurį, rodos, giria visi, o aš taip ir lieku nesupratusi, ką ten ,,tokio“ kiti mato. Vienas iš pastarųjų būtų ir Kill Bill. Šiaip jau tai nėra pirmoji pažintis su garsiojo režisieriaus Q. Tarantino darbais. Pirmą sykį ,,susipažinau“ žiūrėdama puikųjį Inglourious Basterds, kuris dar ilgai nedingo iš galvos.  Taigi, kartelė šiam režisieriui iš karto buvo užkelta labai aukštai. Gal todėl tapo daug lengviau nusivilti? Nors filmas (Kill Bill) yra ne ką blogiau vertinamas nei anksčiau minėtas, jį matę yra didžioji dauguma kino mėgėjų, pas ne vieną jis puikuojasi ,,geriausių“ sąrašuose..

Todėl, kad neatrodytų, kad labai jau jis man nepatiko (nes taip ir nėra), pradėsiu nuo pliusų, kurių iš tiesų yra ne taip ir mažai. Pirmiausia, didžiulis pliusas už muzikinį takelį. Ne vieną kūrinį esate tikrai girdėję, bet galbūt nežinojote, kad būtent šiame filme jis skamba. Visi kūriniai parinkti ir pateikti laiku ir vietoje, nieko nėra geriau už per kovas skambančią pakankamai linksmą ir nuotaikingą melodiją. Manau, kad kai kuriuos kūrinius klausysiu ne kartą. Dar, apie ką jau truputį minėjau, tai man patiko sugebėjimas laviruoti tarp veiksmo ir trupinėlio komedijos, na, nežinau, gal kitiems ir nebuvo jis absoliučiai juokingas, bet man vietomis atrodė, lyg būtų ironizuojama. Be galo giriu už vizualinį pateikimą. Kovos nufilmuotos ir pateiktos tikrai įdomiai, na, tiesiog matosi, kad Q. Tarantino stilius, nes kiek ir kaip bežiūrėčiau, kiek kraujų ir skraidančių galvų būtų, viskas atrodo suplanuota iki kiekvienos smulkmenos, nenubanalinta iki įprastų veiksmo trilerių, nematyti čia ir jokio gailestingumo ar pagražintų, pasaldintų momentų, jokių čia meilių, tik begalinis kerštas, kuris vykdomas skrupulingai.

Tai visgi, kas man nepatiko? Ogi pati filmo tematika.. Beveik dvi valandas stebėti kovas, muštynes, kovotojų rodomus akrobatinius triukus- ne man. Todėl ir dar pagalvosiu, ar verta bus žiūrėti antrąją dalį (ką jau kalbėti apie trečiąją, kuri yra planuojama ateityje)..

6/10

Rež.: Quentin Tarantino, vaidina: Uma Thurman, Lucy Liu, 2003 m., JAV, 111 min

  1. 2du
    20 lapkričio, 2012 7:49 am

    Sis filmas greiciau NE “veiksmo ir trupinėlio komedijos“ o visiska ironija , savo laiku ta filma pastaciusi kino kompanija buvo kaltinama perlenkusi lazda, ir ironiskai siuloma irasyti i gineso rekordu knyga, nes tai filmas kuriame per 2 valandas buvo daugiausisi nuzudyta zmoniu… Be kita ko reikia tureti omeny Tarantino pomegi rytams ir jo megstama rezisieriu John Woo kuris i holivuda atnese saudima is pistoletu abiejomis rankomis (nekarta esate mate tikrai) , Taigi si filma reiktu vertinti mano subjektyvia nuomone pro visiskos ironijos prizme … Linksmo ziurejimo 🙂

  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: