Pradžia > Dianne Wiest, Herbert Ross, Kevin Bacon, Lori Singer, Sarah Jessica Parker > 68> Footloose / Pamišę dėl šokių

68> Footloose / Pamišę dėl šokių


Neseniai kino teatrų ekranuose pasirodė 1984-ųjų metų filmo Footloose perdirbinys. Tačiau mane labiau sudomino originalas (juk jie beveik visada geresni). Taigi, šiandien ir pakalbėsiu būtent apie XX a. devintojo dešimtmečio filmą- tikrą geros nuotaikos užtaisą.

Renas su šeima atvyksta gyventi į mažą miestelį, kur, pasirodo, rokenrolas ir muzika yra uždrausti. Netrukus jis susipažįsta su pastoriaus dukra Ariele ir sužino tikrąją to priežastį. Negana to, Renas pasiryžta sulaužyti taisykles…

Smagus, jaunatviškas filmas su daug šokių ir rokenrolo. Muzikos takelis puikiai deri prie siužeto ir to laikmečio. Pagr. veikėjai- žavūs, maksimalistai. Filmas įtraukia nuo pat pradžių- nutrūktgalviškumas linksmina ir leidžia pasijausti taip, lyg pats viską išgyventum. Šokiai tikrai įdomūs, nėra taip, kad, kaip įprasta šiuolaikiniuose šokiuose, viskas daugiausiai apsiriboja gatvės šokiais- ne, yra visokių judesių, kai kurių dabar tikriausiai beveik niekur nebeišvysime, nes atrodytų pernelyg juokingai. O šiame filme- viskas tinkama ir gražu. Labai fainas pasirodė pagr. vaidmenį atlikęs Kevin Bacon bei jo personažas Renas. Sušiaušti plaukai, plastiškas kūnas, puikiai atlikta rolė. Ir labai nustebino Sarah Jessica Parker- visiškai kitokia nei mes dabar įpratę matyti. Sužavėjo.

Filmas nominuotas dviems Oskarams už dvi muzikos takelyje skambėjusias dainas.

Rekomenduoju! Ir nemanau, kad perdirbinys perspjaus šį filmą.

Rašau 9/10

Rež.: Herbert Ross, vaidina: Kevin Bacon, Lori Singer, Dianne Wiest, Sarah Jessica Parker, 1984 m., JAV, anglų k., 107 min.

Visą filmą lydėjusi daina

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. 21 birželio, 2012 5:55 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: