47> Moulin Rouge! / Mulen Ružas


Dar vienas muzikinis filmas, kurį norėjau pamatyti labai seniai. Gerai, kad jį žiūrėjau šiandien, kai namuose- tik aš. Nes emocijos viso filmo metu veržėsi per kraštus: ir juokiausi, ir verkiau.

Tai filmas apie gražią kurtizanės Satinos (akt. Nicole Kidman) ir vargšo rašytojo  Kristijano (akt. Ewan McGregor) meilę.

Filmas nuostabus. Nors apie pabaigą sužinome jau pačioje pradžioje, bet tai visiškai netrukdo žiūrėjimui, na, nors, kita vertus, kiek trukdo, nes vienu metu ir lauki, kada tai įvyks, ir nelauki, nes, rodos, žiūrėtum ir žiūrėtum tą filmą, tą gražią meilės istoriją. Filme netrūksta muzikos, dainų, kabareto linksmybių, spalvų, blizgesio. Yra šitiek daug vietų, kur galima juoktis, kol plyš pilvas (pvz. toji vieta, kai kunigaikščiui buvo pasakojama apie repetuojamą teatro spektaklį-kabareto pasirodymą), bet ir nemažai liūdnų, kai pro ašaras nebeįmanoma matyti ekrano. Tiesiog pakerėjo mane tai.

Žinau, kad yra nemažai filmų mėgėjų, kurie nemėgsta Nicole Kidman. O man atvirkščiai, ji visuomet patiko, ypač Could Mountain. Ji ir Mulen Ruže pasirodė puikiai, tai buvo įvertinta tuo, kad buvo nominuota Oskarui, kaip geriausia pagr. vaidmens atlikėja. Ewan McGregor jai puikiai tiko į porą. Ir žinot ką? Aš vis stebiuosi, kad yra šitiek gerų aktorių, kurie ir dainuoti gan neblogai sugeba.

Dainos tikrai nuostabios, pasirodymai- taip pat. Tokias dainas kaip Lady Marmalade ar Come What May buvau girdėjusi jau seniai, pastarąją dainą apskritai labai labai mėgstu. Buvau nustebinta, kad šiame filme skamba tokios dainos kaip pvz. The Beatles– šio fakto nebuvau žinojusi, kol pati savo ausimis tų dainų neišgirdau.

Tikrai žiūrėsiu dar kartą. Rekomenduoju, jei dar nematėte. Nuostabus. Tiesiog nuostabus filmas.

Filmas yra laimėjęs du Oskarus ir begalę kitokių apdovanojimų.

Rašau, be abejo, 10/10

Rež.: Baz Luhrmann, vaidina: Nicole Kidman, Ewan McGregor, Richard Roxburgh, Jim Broadbent, 2001 m., JAV, Australija, anglų, prancūzų, ispanų k., 127 min.

Gražiausia meilės daina…

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. 13 vasario, 2012 5:04 pm
  2. 18 vasario, 2012 7:57 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: